Autobuska stanica - Beograd BAS

Železnička 4, bas.rs
+381 11 2636 299 
EUROPAB
Valjevo
Iverak (Popučke)
13:15
--
--
LASTA
Aranđelovac
Mladenovac
13:15
--
--
LASTA
Stara Pazova
Zemun
13:15
--
--
JPKOVIN
Kovin
Pančevo
13:20
--
--
LASTA
Smederevo
Vodanj
13:20
--
--
KANIS
Lebane
Niš
13:20
--
--
KOLASIN
Lapovo
13:25
--
--
TANDEMS
Donja Bitinja
Vrbovac kod Glogovca
13:30
--
--
LASTA
Sombor
Novi Sad
13:30
--
--
STUPVRS
Vršac
Pančevo
13:30
--
--
KAVIMRA
Priština
Kraljevo
13:30
--
--
FILDM
Bočar
Zrenjanin
13:30
--
--
LASTA
Sefkerin
Opovo
13:30
--
--
BOBIVIT
Trstenik
13:30
--
--
KOSMETP
Priština
Kraljevo
13:30
--
--
NETBUS
Bočar
Zrenjanin
13:30
--
--
INT22
Lapovo
13:35
--
--
SIMPLON
Batočina
13:40
--
--
NIKOLIC
Zaječar
Metovnica
13:45
--
--
INT22
Lapovo
13:45
--
--
RAKETAB
Bajina Bašta
Mali Zvornik
13:45
--
--
UNACOP
Kragujevac
13:45
--
--
MBBESTT
Kruševac
Jagodina
13:45
--
--
LASTA
Valjevo
Obrenovac
13:45
--
--
SOKOPRZ
Sokobanja
Ćuprija
13:45
--
--

Autobuske stanice

Isčekujete goste?

Poslali ste paket autobusom i želite da saznate kada i gde možete doći po njega?

Potreban vam je kontakt ili adresa autobuske stanice u vašem ili susednom gradu?

Sajt Polazak.com predstavlja virtuelnu autobusku stanicu za svaki grad u Srbiji ponaosob. Virtuelni displej u ovoj kategoriji omogućuje da na jednom mestu pratite sve polaske i dolaske na odabranu autobusku stanicu. Eliminište svaku neizvesnost u vašim pripremama za put, mi smo tu da obezbedimo sve potrebne informacije, kad god i gde god vam zatrebaju!

Pretraga u toku...