Autobuska stanica - Beograd BAS

Železnička 4, bas.rs
+381 11 2636 299 
JOETRAV
Mrčajevci
23:40
--
--
KOLASIN
Kosovska Mitrovica
23:45
--
--
ATPPAN
Pančevo
00:00
--
--
KOSMETP
Mataruška Banja
Kraljevo
00:00
--
--
LASTA
Prolom Banja
Niš
00:30
--
--
NISXPRS
Dragaš
Priština
00:30
--
--
NISXPRS
Bujanovac
Niš
00:45
--
--
NISXPRS
Beograd
Beloljin
03:45
--
--
INT22
Kosovska Mitrovica
Smederevo
03:47
--
--
KANIS
Subotica
Novi Sad
03:50
--
--
ATPCACK
Herceg Novi
Čačak
04:00
--
--
INT22
Kosovska Mitrovica
Kragujevac
04:30
--
--
LASTA
Subotica
Novi Sad
04:30
--
--
NISXPRS
Bujanovac
Niš
04:45
--
--
KAVIMJE
Novi Sad
Sremski Karlovci
04:50
--
--
LASTA
Valjevo
Obrenovac
05:00
--
--
SEVERSO
Sombor
Novi Sad
05:00
--
--
DUGA
Loznica
Novi Beograd
05:00
--
--
LASTA
Kanjiža
Novi Sad
05:15
--
--
LASTA
Sombor
Novi Sad
05:30
--
--
STUPVRS
Vršac
Pančevo
05:30
--
--
LASTA
Opovo
Padinska Skela
05:30
--
--
LASTA
Smederevo
Brestovik
05:30
--
--
JOETRAV
Lapovo
Velika Plana
05:30
--
--
KIMCO
Prilužje
05:45
--
--

Autobuske stanice

Isčekujete goste?

Poslali ste paket autobusom i želite da saznate kada i gde možete doći po njega?

Potreban vam je kontakt ili adresa autobuske stanice u vašem ili susednom gradu?

Sajt Polazak.com predstavlja virtuelnu autobusku stanicu za svaki grad u Srbiji ponaosob. Virtuelni displej u ovoj kategoriji omogućuje da na jednom mestu pratite sve polaske i dolaske na odabranu autobusku stanicu. Eliminište svaku neizvesnost u vašim pripremama za put, mi smo tu da obezbedimo sve potrebne informacije, kad god i gde god vam zatrebaju!

Pretraga u toku...