Autobuska stanica - Beograd BAS

Železnička 4, bas.rs
+381 11 2636 299 
NISXPRS
Novi Sad
21:35
--
--
LASTA
Prizren
Pojate
21:45
--
--
JGPKRUS
Novi Sad
21:45
--
--
DUGA
Šabac
Novi Beograd
21:55
--
--
DUGABUS
Šabac
Novi Beograd
21:55
--
--
LASTA
Idvor
Opovo
22:00
--
--
KOSMETP
Gračanica kod Prištine
22:00
--
--
NISXPRS
Dragaš
22:00
--
--
STUPVRS
Vršac
Pančevo
22:00
--
--
ATPKRLJ
Milano
Novi Sad
22:00
--
--
SEVERSO
Sombor
Novi Sad
22:00
--
--
KOSMETP
Smederevo
Grocka
22:00
--
--
TANDEMS
Brezovica (štrpce)
22:00
--
--
LASTA
Stara Pazova
Zemun
22:00
--
--
KOSMETP
Gračanica kod Prištine
22:00
--
--
NISXPRS
Niš
22:00
--
--
LENS
Herceg Novi
22:00
--
--
JPKOVIN
Kovin
Pančevo
22:30
--
--
LASTA
Smederevo
Brestovik
22:30
--
--
LASTA
Korčula
22:30
--
--
LASTA
Donji Tovarnik
Zemun
22:30
--
--
LASTA
Sefkerin
Opovo
22:30
--
--
STEVANB
Novi Sad
22:35
--
--
LASTA
Surduk
Zemun
22:40
--
--
ATPPAN
Pančevo
22:45
--
--

Autobuske stanice

Isčekujete goste?

Poslali ste paket autobusom i želite da saznate kada i gde možete doći po njega?

Potreban vam je kontakt ili adresa autobuske stanice u vašem ili susednom gradu?

Sajt Polazak.com predstavlja virtuelnu autobusku stanicu za svaki grad u Srbiji ponaosob. Virtuelni displej u ovoj kategoriji omogućuje da na jednom mestu pratite sve polaske i dolaske na odabranu autobusku stanicu. Eliminište svaku neizvesnost u vašim pripremama za put, mi smo tu da obezbedimo sve potrebne informacije, kad god i gde god vam zatrebaju!

Pretraga u toku...