Autobuska stanica - Beograd BAS

Železnička 4, bas.rs
+381 11 2636 299 
LASTA
Inđija
Zemun
06:15
--
--
LASTA
Sombor
Novi Sad
06:15
--
--
ATPJANJ
Priboj
Zlatibor
06:15
--
--
AUTOSKG
Sombor
Novi Sad
06:25
--
--
LASTA
Šid
Kukujevci
06:30
--
--
LASTA
Subotica
Zrenjanin
06:30
--
--
LASTA
Bratunac
Mali Zvornik
06:30
--
--
LASTA
Smederevo
Brestovik
06:30
--
--
JPKOVIN
Kovin
Pančevo
06:30
--
--
OZLEMTS
Novi Pazar
Kragujevac
06:30
--
--
KAVIMJE
Vranje
Niš
06:30
--
--
LASTA
Osijek
Šid
06:30
--
--
LASTA
Stara Pazova
Zemun
06:35
--
--
KOLASIN
Lapovo
06:45
--
--
BANBUS
Negotin
Požarevac
06:45
--
--
AUTOSKG
Kragujevac
Mladenovac
06:45
--
--
ZLATANP
Lučani
06:45
--
--
LASTA
Donji Tovarnik
Zemun
06:50
--
--
LASTA
Subotica
Novi Sad
06:50
--
--
STRELAU
Ub
Obrenovac
07:00
--
--
LASTA
Inđija
Zemun
07:00
--
--
ATPCACK
Ivanjica
Čačak
07:00
--
--
LASTA
Pula
Batrovci
07:00
--
--
KAVIMRA
Kopaonik
Kraljevo
07:00
--
--
JGPKRUS
Kopaonik
Kruševac
07:00
--
--

Autobuske stanice

Isčekujete goste?

Poslali ste paket autobusom i želite da saznate kada i gde možete doći po njega?

Potreban vam je kontakt ili adresa autobuske stanice u vašem ili susednom gradu?

Sajt Polazak.com predstavlja virtuelnu autobusku stanicu za svaki grad u Srbiji ponaosob. Virtuelni displej u ovoj kategoriji omogućuje da na jednom mestu pratite sve polaske i dolaske na odabranu autobusku stanicu. Eliminište svaku neizvesnost u vašim pripremama za put, mi smo tu da obezbedimo sve potrebne informacije, kad god i gde god vam zatrebaju!

Pretraga u toku...