Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ada (RS)

Ive Lole Ribara 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 19:05
Lasta Belgrád Újvidék 19:25
Lasta Belgrád Újvidék 05:55
Bečejprevoz Csóka Zenta 06:23
Bečejprevoz Becse Péterréve 06:25
Bečejprevoz Szabadka Zenta 06:30
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 08:35
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:10
Bečejprevoz Péterréve Mohol 14:05
Molprevoz Péterréve Mohol 14:05
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 14:20
Lasta Belgrád Újvidék 14:55
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 15:20
Subotica Trans Becse Horgos 16:00
Subotica Trans Szabadka Horgos 17:17
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 19:05
Lasta Belgrád Újvidék 19:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.