Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ada (RS)

Ive Lole Ribara 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Senta Nádalja Becse 14:02
Bečejprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 14:20
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:55
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 15:20
Subotica Trans Becse Palics 16:00
Severtrans Senta Újvidék Becse 16:15
Enka Putnički Zenta Péterréve 16:20
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:00
Subotica Trans Szabadka Palics 17:17
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 19:05
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 19:25
Severtrans Senta Zenta Becse 19:35
Severtrans Senta Újvidék Becse 05:20
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 05:55
Severtrans Senta Szeged Becse 06:30
Severtrans Senta Zenta Péterréve 06:44
Enka Putnički Újvidék Becse 07:10
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 08:35
Severtrans Senta Zenta Becse 09:25
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:10
Bečejprevoz Csóka Zimony (Beograd) 12:30
Bečejprevoz Zenta Péterréve 13:35
Severtrans Senta Nádalja Becse 14:02
Bečejprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 14:20
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.