Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ada (RS)

Ive Lole Ribara 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Molprevoz Törökfalu Valkaisor 13:15
Severtrans Senta Zenta 13:15
Bečejprevoz Becse Péterréve 13:25
Severtrans Senta Nádalja Becse 14:00
Bečejprevoz Péterréve Mohol 14:05
Molprevoz Péterréve Mohol 14:05
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 14:20
Tisza Volán Becse Horgos 14:23
Lasta Belgrád Újvidék 14:55
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 15:20
Subotica Trans Becse Horgos 16:00
Severtrans Senta Újvidék Becse 16:15
Enka Putnički Zenta Péterréve 16:20
Severtrans Senta Becse Horgos 16:25
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:00
Subotica Trans Szabadka Horgos 17:17
Severtrans Senta Zenta Péterréve 17:35
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 19:05
Bečejprevoz Becse Péterréve 19:10
Lasta Belgrád Újvidék 19:25
Molprevoz Törökfalu Valkaisor 19:40
Bečejprevoz Becse Péterréve 19:40
Lasta Belgrád Újvidék 05:55
Bečejprevoz Csóka Zenta 06:23
Bečejprevoz Becse Péterréve 06:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.