Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ada (RS)

Ive Lole Ribara 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 19:05
Bečejprevoz Becse Péterréve 19:10
Lasta Belgrád Újvidék 19:25
Severtrans Senta Zenta Becse 19:35
Molprevoz Törökfalu Valkaisor 19:40
Bečejprevoz Becse Péterréve 19:40
Severtrans Senta Újvidék Becse 05:20
Lasta Belgrád Újvidék 05:55
Severtrans Senta Szeged Becse 06:30
Severtrans Senta Zenta Péterréve 06:44
Enka Putnički Újvidék Becse 07:10
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 08:35
Severtrans Senta Zenta Becse 09:25
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:10
Bečejprevoz Csóka Újvidék 12:30
Severtrans Senta Nádalja Becse 14:00
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 14:20
Lasta Belgrád Újvidék 14:55
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 15:20
Subotica Trans Becse Horgos 16:00
Severtrans Senta Újvidék Becse 16:15
Enka Putnički Zenta Péterréve 16:20
Bečejprevoz Újvidék Becse 17:00
Subotica Trans Szabadka Horgos 17:17
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 19:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.