Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Aleksandrovac (RS)

Kruševačka bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Vitkovo 05:00
Jugoprevoz Kruševac Bzenice Kozetin 05:10
Jugoprevoz Kruševac Leskovica kod Aleksandrovca Kozetin 05:20
Jugoprevoz Kruševac Panjevac kod Aleksandrovca Vitkovo 05:30
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Krusevac 05:40
Jugoprevoz Kruševac Brus Vitkovo 05:45
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 05:45
Jugoprevoz Kruševac Sljivovo 06:00
Jugoprevoz Kruševac Latkovac Kozetin 06:30
Jugoprevoz Kruševac Donje Rataje Vitkovo 06:30
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Kozetin 06:30
Jugoprevoz Kruševac Donji Stupanj Vitkovo 06:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 06:45
Jugoprevoz Kruševac Bzenice Kozetin 06:45
Jugoprevoz Kruševac Trnavci kod Aleksandrovca Vitkovo 06:50
Jugoprevoz Kruševac Dobroljupci Vitkovo 06:50
Jugoprevoz Kruševac Donje Rataje Vitkovo 06:55
Jugoprevoz Kruševac Josanicka Banja Kozetin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Bzenice Kozetin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Jelakci Kozetin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Trzac Drenca 07:10
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 08:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 08:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Citluk kod Krusevca 10:00
Jugoprevoz Kruševac Donji Stupanj Vitkovo 11:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.