Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Arandelovac (RS)

Kneza Mihaila bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Mladenovac 14:15
Lasta Tulez Darosava 14:15
Pupd Janjušević Topola Krcevac 14:25
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Vrbica kod Arandelovca 14:30
Lasta Ranilovic Misaca 14:30
Lasta Gornja Tresnjevica Vrbica kod Arandelovca 14:30
Lasta Bosuta Garasi 14:30
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 15:10
Lasta Mladenovac Markovac kod Mladenovca 16:20
Lasta Valjevo Lazarevac 16:23
Auto Kodeks Belgrád 16:35
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Vrbica kod Arandelovca 17:15
Pupd Janjušević Topola Krcevac 17:25
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 17:30
Niš ekspres Nis Kragujevac 17:30
Niš ekspres Sabac Kragujevac 17:40
Lasta Gornja Tresnjevica Vrbica kod Arandelovca 18:00
Lasta Kragujevac Topola 18:30
Lastra Krusevica kod Lazarevca Darosava 18:45
Lastra Lazarevac Vreoci 18:45
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 18:45
Lasta Belgrád Mladenovac 19:00
Lasta Tulez Darosava 19:45
Lasta Belgrád Mladenovac 20:00
Lasta Vrbica kod Arandelovca Misaca 20:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.