Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Arandelovac (RS)

Kneza Mihaila bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Krusevica kod Lazarevca Darosava 18:45
Lastra Lazarevac Vreoci 18:45
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 18:45
Lasta Brezovac kod Arandelovca Vrbica kod Arandelovca 19:30
Lasta Bosuta Garasi 19:40
Lasta Tulez Darosava 19:45
Lasta Ranilovic Vrbica kod Arandelovca 19:45
Lasta Belgrád Mladenovac 20:00
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Vrbica kod Arandelovca 20:05
Lasta Gornja Tresnjevica Vrbica kod Arandelovca 20:10
Lasta Vrbica kod Arandelovca Misaca 20:59
Lasta Herceg Novi Mladenovac 21:45
Lasta Tulez Darosava 22:15
Lasta Tulez Darosava 22:15
Lasta Bosuta Garasi 22:25
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Vrbica kod Arandelovca 22:25
Lasta Ranilovic Misaca 22:25
Lukić Tours Bécs Belgrád 04:45
Lasta Vrbica kod Arandelovca Misaca 05:09
Lasta Belgrád Mladenovac 05:20
Lasta Progoreoci Darosava 05:25
Lastra Krusevica kod Lazarevca Darosava 05:35
Lastra Lazarevac Vreoci 05:35
Lasta Kragujevac Topola 05:45
Lasta Belgrád Mladenovac 05:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.