Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Banja Luka (BA)

Braće Podgornika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Racsa 21:00
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 21:15
Mrđa Tours Belgrád Racsa 23:00
Smiljić Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 23:00
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 00:30
Big Tours Sipovo Racsa 01:30
Smiljić Sipovo Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 03:00
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 05:00
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 05:30
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Batrovci 06:15
Milinović Szabadka Újvidék 07:30
Zam Tours Belgrád Ópazova 07:50
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:00
R.S. Pixi Trade Belgrád Racsa 09:05
Zoka Tours Újvidék Racsa 10:30
Milinović Belgrád Sabac 11:00
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:30
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Racsa 12:00
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:00
Big Tours Belgrád Racsa 14:00
Zam Tours Prijedor Ópazova 15:20
Milinović Kostajnica Sabac 15:20
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:12
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 17:00
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Batrovci 17:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.