Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Tempoturist Teslic Sremska Raca 01:00
Mrđa Tours Belgrád Sremska Raca 01:45
Golubić Belgrád Sremska Raca 01:55
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:15
Tempoturist Belgrád Sremska Raca 02:30
Smiljić Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 04:00
Semberija Transport Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:30
Semberija Transport Újvidék Kamanc 08:30
Krajnović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:00
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:10
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:25
Tempoturist Teslic Sremska Raca 09:30
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:35
Zam Tours Prijedor Ópazova 10:00
Milinović Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 10:00
Tempoturist Teslic Sremska Raca 10:37
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:08
Tempoturist Belgrád Sremska Raca 11:30
Tempoturist Újvidék Sremska Raca 11:40
Lasta Tuzla Sabac 11:40
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Raca 11:55
Milinović Banja Luka Újvidék 12:30
Zam Tours Belgrád Ópazova 12:30
Lastra Doboj Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:30
Milinović Szabadka Újvidék 12:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.