Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Doboj Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:30
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:00
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:05
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 18:08
KOOP Tuzla Tuzla Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:30
Big Tours Belgrád Racsa 19:00
Big Tours Sipovo Racsa 20:30
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:40
Smiljić Sipovo Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 22:00
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 00:50
Mrđa Tours Belgrád Racsa 01:45
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:15
Smiljić Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 04:00
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 05:10
KOOP Tuzla Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:08
KOOP Tuzla Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:05
Semberija Transport Újvidék Kamanc 08:30
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:55
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:25
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:35
Zam Tours Prijedor Ópazova 10:00
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:08
Lasta Tuzla Sabac 11:40
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 11:55
Zam Tours Belgrád Ópazova 12:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.