Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Big Tours Belgrád Racsa 19:00
Big Tours Sipovo Racsa 20:30
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:40
Smiljić Sipovo Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 22:00
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 00:50
Mrđa Tours Belgrád Racsa 01:45
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:15
Smiljić Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 04:00
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 05:10
KOOP Tuzla Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:05
Semberija Transport Újvidék Kamanc 08:30
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:55
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:25
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:35
Zam Tours Prijedor Ópazova 10:00
Zoka Tours Donji Vrbljani Racsa 10:45
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:08
Lasta Tuzla Sabac 11:40
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 11:55
Milinović Banja Luka Újvidék 12:30
Zam Tours Belgrád Ópazova 12:30
Milinović Szabadka Újvidék 12:40
KOOP Tuzla Belgrád Sabac 12:50
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:10
R.S. Pixi Trade Belgrád Racsa 14:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.