Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bijeljina (BA)

Meše Selimovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Milinović Banja Luka Újvidék 12:30
Zam Tours Belgrád Ópazova 12:30
Lastra Doboj Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:30
Milinović Szabadka Újvidék 12:40
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:42
Milinović Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:50
KOOP Tuzla Belgrád Sabac 12:50
Lastra Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:00
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:10
Semberija Transport Újvidék Kamanc 14:15
R.S. Pixi Trade Belgrád Sremska Raca 14:40
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:43
Zoka Tours Újvidék Sremska Raca 14:50
Semberija Transport Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:00
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 15:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Raca 15:40
Milinović Apatin Újvidék 15:45
Milinović Belgrád Sabac 15:50
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:00
Krajnović Brcko Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:35
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Sremska Raca 17:00
KOOP Tuzla Tuzla Sabac 17:10
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:16
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 17:30
KOOP Tuzla Belgrád Sremska Raca 18:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.