Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bijelo Polje (ME)

Lješnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Trans Jug Belgrád Uzice 21:40
Autoprevoz Čačak Kragujevac Kraljevo 00:03
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 00:03
Jadran Line Kragujevac Uzice 00:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Uzice 00:15
Trans Jug Belgrád Uzice 00:55
Autoprevoz Čačak Belgrád Uzice 01:05
Autoprevoz Čačak Bar Uzice 01:10
Jadran Line Bar Cacak 02:10
Gaga Turs Zlatibor Bar Cacak 02:10
Trans Jug Herceg Novi Uzice 02:10
Feniks G&Z Herceg Novi Budva 02:15
Trans Jug Herceg Novi Uzice 02:20
Severtrans Sombor Zombor Podgorica 02:30
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Kraljevo 03:14
Jadran Line Igalo Kraljevo 03:14
Feniks G&Z Újvidék Budva 03:30
Trans Jug Belgrád Uzice 21:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.