Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bijelo Polje (ME)

Lješnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Trans Jug Belgrád Cacak 21:40
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 00:03
Jadran Line Kragujevac Cacak 00:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Cacak 00:15
Jadran Line Bar Cacak 02:10
Gaga Turs Zlatibor Bar Cacak 02:10
Trans Jug Herceg Novi Cacak 02:20
Jadran Line Igalo Kraljevo 03:14
Lasta Belgrád Cacak 03:20
Royal Travel Belgrád Cacak 03:20
Lasta Herceg Novi Cacak 05:10
Royal Travel Herceg Novi Cacak 05:10
Trans Jug Belgrád Cacak 21:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.