Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Budva (ME)

Rozino bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 08:30
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 08:50
Lasta Herceg Novi Cacak 10:00
Royal Travel Herceg Novi Cacak 10:00
Kanis Leskovac Nis 14:30
Trans Jug Belgrád Cacak 17:00
Niš ekspres Nis Prokuplje 18:00
Banbus Belgrád Cacak 18:00
Jadran Ekspres Szabadka Belgrád 19:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:30
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 20:10
Jadran Line Kragujevac Cacak 20:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Cacak 20:15
Blue Line Szabadka Belgrád 21:00
Lens Szabadka Belgrád 21:00
Lens Újvidék Belgrád 21:30
Blue Line Újvidék Belgrád 21:30
Lasta Belgrád Cacak 22:30
Royal Travel Belgrád Cacak 22:30
Lasta Kotor Kraljevo 23:35
Kanis Herceg Novi Nis 04:35
Banbus Herceg Novi Cacak 05:40
Blue Line Herceg Novi Belgrád 06:00
Lens Herceg Novi Belgrád 06:00
Jadran Line Bar Cacak 06:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.