Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Budva (ME)

Rozino bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Prokuplje 18:00
Lasta Belgrád Lazarevac 18:00
Duga Herceg Novi Sabac 18:00
Fudeks Pancsova Belgrád 18:10
Arriva Litas Negotin Zajecar 18:10
Arriva Litas Pozarevac Podgorica 18:10
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 18:20
Banbus Obrenovac Sutomore 18:30
Autoprevoz Čačak Belgrád Uzice 18:40
Božur Belgrád Uzice 18:40
Kanis Leskovac Sutomore 19:15
Jadran Ekspres Szabadka Belgrád 19:20
Trans Jug Pancsova Sutomore 19:20
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 19:30
Lasta Belgrád Lazarevac 19:30
Royal Travel Csóka Belgrád 19:50
Lasta Csóka Belgrád 19:50
Stup Vršac Versec Sutomore 20:00
Niš ekspres Knjazevac Nis 20:00
Europa Bus Valjevo Sutomore 20:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Kraljevo 20:10
Jadran Line Kragujevac Kraljevo 20:10
Jadran Line Kragujevac Uzice 20:15
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Uzice 20:15
Niš ekspres Jagodina Krusevac 20:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.