Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

aut. pu. Niš - Ekspres - Bujanovac (RS)

Gnjilanski Put 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Belgrád Nis 14:30
Maxhari Tours Veliki Trnovac Levosoje 15:30
Niš ekspres Nis Leskovac 16:00
Maxhari Tours Presevo Biljaca 16:40
Maxhari Tours Veliki Trnovac Konculj 16:40
Maxhari Tours Presevo Levosoje 16:45
Maxhari Tours Gnjilane Konculj 17:05
Maxhari Tours Veliki Trnovac Gracanica kod Pristine 17:45
Maxhari Tours Veliki Trnovac Levosoje 18:00
Niš ekspres Szkopje Nis 18:05
Niš ekspres Belgrád Nis 18:05
Niš ekspres Belgrád Nis 18:05
Maxhari Tours Veliki Trnovac Gnjilane 18:25
Veli Trans Pristina Gnjilane 19:00
Maxhari Tours Veliki Trnovac Biljaca 19:20
Maxhari Tours Veliki Trnovac Konculj 19:45
Niš ekspres Szkopje Nis 20:25
Niš ekspres Belgrád Nis 21:50
Niš ekspres Belgrád Nis 21:50
Niš ekspres Nis Leskovac 01:35
Niš ekspres Szkopje Nis 05:30
Niš ekspres Belgrád Nis 06:27
Niš ekspres Belgrád Nis 06:30
Veli Trans Presevo Gnjilane 06:30
Maxhari Tours Presevo Levosoje 06:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.