Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Csóka (RS)

Palih boraca 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Enka Putnički Zenta Törökkanizsa 13:08
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 13:15
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 13:16
Autoprevoz Kikinda Szabadka Palics 13:16
Severtrans Senta Ada Zenta 13:30
Molprevoz Ada Zenta 13:30
Bečejprevoz Zenta 13:34
Enka Putnički Magyarkanizsa Törökkanizsa 13:40
Enka Putnički Magyarkanizsa Törökkanizsa 13:45
Molprevoz Padé Tiszaszentmiklós 13:45
Tisza Volán Zenta Horgos 14:02
Tisza Volán Zenta Horgos 14:02
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:17
Severtrans Senta Padé Tiszaszentmiklós 14:22
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 14:35
Lasta Belgrád Nagybecskerek 15:33
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 15:58
Bečejprevoz Újvidék Becse 16:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 16:38
Tisza Volán Szeged Horgos 16:39
Tisza Volán Szeged Horgos 16:39
Enka Putnički Magyarkanizsa Törökkanizsa 16:50
Subotica Trans Szabadka Palics 17:45
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 18:30
Severtrans Senta Ada Zenta 18:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.