Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Csóka (RS)

Palih boraca 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Szabadka Palics 17:45
Enka Putnički Magyarkanizsa Nagybecskerek 18:37
Royal Travel Kotor Belgrád 18:45
Lasta Kotor Belgrád 18:45
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:47
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 18:48
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 19:43
Severtrans Senta Zenta Tiszaszentmiklós 21:28
Severtrans Senta Zenta 04:50
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 05:17
Severtrans Senta Zenta Tiszaszentmiklós 05:23
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 06:04
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 06:20
Severtrans Senta Padé Tiszaszentmiklós 06:22
Enka Putnički Újvidék Becse 06:35
Autoprevoz Kikinda Szabadka Palics 06:46
Enka Putnički Belgrád Nagybecskerek 06:48
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 07:19
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 09:13
Severtrans Senta Zenta Törökkanizsa 09:33
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 09:34
Lasta Szabadka Nagybecskerek 09:52
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 09:55
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 10:20
Severtrans Senta Újvidék Zenta 11:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.