Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kladovo (RS)

Ive Lole Ribara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 00:50
Top Turist Belgrád Zajecar 03:00
Top Turist Kupuziste Milutinovac 03:00
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 05:20
Top Turist Podvrska 05:30
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 05:45
Fudeks Belgrád Pozarevac 06:15
Top Turist Podvrska 06:30
Top Turist Kostol Milutinovac 06:35
Top Turist Belgrád Zajecar 07:00
Top Turist Kupuziste Milutinovac 07:00
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 07:15
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 08:00
Piga Tours Tekija kod Kladova Kladusnica 09:55
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 10:00
Top Turist Podvrska 10:30
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 10:45
Top Turist Vajuga Velika Vrbica 10:45
Top Turist Kupuziste Milutinovac 10:50
Tomić Korbovo Velika Vrbica 11:00
Top Turist Podvrska 11:00
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 11:45
Top Turist Vajuga Velika Vrbica 12:00
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 12:40
Bortravel Bor Zajecar 13:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.