Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kladovo (RS)

Ive Lole Ribara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 00:50
Top Turist Belgrád Zajecar 03:00
Top Turist Kupuziste Milutinovac 03:00
Panonijabus Dortmund Zajecar 04:00
Panonijabus Hamburg Zajecar 04:00
Top Turist Podvrska 05:30
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 05:45
Fudeks Belgrád Pozarevac 06:15
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 08:00
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 10:00
Top Turist Podvrska 10:30
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 10:45
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 11:45
Nikolić Prevoz Bregenz Belgrád 15:00
Sima Trans Bor Negotin 15:00
Nikolić Prevoz Bécs Zajecar 15:45
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 16:00
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 16:15
Top Turist Podvrska 18:00
Top Turist Milutinovac Velika Vrbica 18:15
Top Turist Dornbirn Zombor 20:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.