Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kucevo (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Unacop Belgrád Pozarevac 13:45
Arriva Litas Golubac Turija kod Kuceva 14:10
Arriva Litas Velika Bresnica Turija kod Kuceva 14:10
Arriva Litas Rakova Bara Turija kod Kuceva 14:15
Arriva Litas Makce Turija kod Kuceva 14:15
Arriva Litas Kucajna Cerovica kod Kuceva 14:20
Arriva Litas Duboka kod Kuceva Neresnica 14:20
Arriva Litas Radenka Duboka kod Kuceva 14:20
Arriva Litas Radenka Duboka kod Kuceva 14:25
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 14:50
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 15:30
Unacop Belgrád Pozarevac 16:10
Unacop Majdanpek Pozarevac 16:55
Unacop Belgrád Pozarevac 18:15
Unacop Majdanpek Pozarevac 19:30
Bortravel Majdanpek Debeli Lug kod Majdanpeka 20:30
Arriva Litas Majdanpek Pozarevac 21:20
Bortravel Majdanpek Debeli Lug kod Majdanpeka 04:30
Arriva Litas Ceremosnja Kucajna 06:10
Unacop Belgrád Pozarevac 06:45
Unacop Negotin Pozarevac 09:10
Unacop Majdanpek Pozarevac 11:10
Arriva Litas Makce Turija kod Kuceva 11:15
Bortravel Majdanpek Debeli Lug kod Majdanpeka 12:20
Arriva Litas Ceremosnja Kucajna 12:20
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.