Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kucevo (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Unacop Negotin Pozarevac 09:10
Arriva Litas Voluja Duboka kod Kuceva 11:00
Unacop Majdanpek Pozarevac 11:10
Arriva Litas Pozarevac Salakovac 11:15
Arriva Litas Majdanpek Pozarevac 12:20
Bortravel Majdanpek Duboka kod Kuceva 12:20
Unacop Belgrád Pozarevac 13:45
Arriva Litas Radenka Duboka kod Kuceva 14:25
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 14:50
Unacop Belgrád Pozarevac 16:10
Unacop Majdanpek Pozarevac 16:55
Unacop Belgrád Pozarevac 18:15
Unacop Majdanpek Pozarevac 19:30
Bortravel Majdanpek Duboka kod Kuceva 20:30
Arriva Litas Majdanpek Pozarevac 21:20
Arriva Litas Majdanpek Duboka kod Kuceva 03:10
Bortravel Majdanpek Duboka kod Kuceva 04:30
Bortravel Majdanpek Duboka kod Kuceva 04:55
Arriva Litas Belgrád Pozarevac 05:45
Arriva Litas Pozarevac Salakovac 06:40
Unacop Belgrád Pozarevac 06:45
Arriva Litas Pozarevac Salakovac 07:35
Unacop Negotin Pozarevac 09:10
Arriva Litas Voluja Duboka kod Kuceva 11:00
Unacop Majdanpek Pozarevac 11:10
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.