Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kúla (RS)

Maršala Tita 85
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 14:31
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 14:38
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 14:47
Lasta Zombor Zimony (Beograd) 15:23
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 15:45
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:47
Šljivić Veprőd Szőreg 16:24
Severtrans Sombor Zombor Verbász 16:39
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 16:42
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 17:31
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 17:43
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 17:47
Lasta Zombor Zimony (Beograd) 18:23
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 18:30
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 18:42
Severtrans Sombor Apatin Zimony (Beograd) 19:43
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 19:45
Šljivić Veprőd Szőreg 20:24
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 20:47
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 20:53
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 21:48
Banbus Zombor Belgrád 22:25
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 22:33
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Beograd) 00:15
Severtrans Sombor Belgrád Zimony (Beograd) 04:42
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.