Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kúla (RS)

Maršala Tita 85
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 11:22
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 11:27
Dunavprevoz Zombor Verbász 12:03
Šljivić Szenttamás Cservenka 12:10
Titelprevoz Topolya Bajsa 12:15
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 12:18
Šljivić Szenttamás 12:29
Severtrans Sombor Verbász Cservenka 12:30
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 12:45
Dunavprevoz Verbász 12:45
Dunavprevoz Kucora 12:55
Putokaz Verbász 13:00
Severtrans Sombor Szivác Cservenka 13:16
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 13:20
Severtrans Sombor Verbász Cservenka 13:30
Putokaz Verbász 13:30
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 13:34
Severtrans Sombor Belgrád Újvidék 13:42
Dunavprevoz Verbász 14:00
Severtrans Sombor Újvidék Verbász 14:31
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 14:38
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 14:47
Lasta Zombor Újvidék 15:23
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 15:45
Lasta Belgrád Újvidék 15:47
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.