Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 05:00 - 21:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 12:28
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 12:30
Banbus Krupanj Klupci 13:00
Lastra Belgrád Sabac 13:15
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 13:15
Sirmiumbus Ürög Sabac 13:45
Lasta Valjevo Zavlaka 14:00
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 14:02
Banbus Bela Crkva kod Krupnja Klupci 14:10
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 14:13
Banbus Krupanj Sabac 14:20
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljaca 14:45
Lastra Ljubovija Sabac 14:45
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 15:05
Banbus Krupanj Klupci 15:10
Raketa AB Belgrád Sabac 15:15
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 15:20
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Lesnica kod Loznice 15:20
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 16:00
Raketa AB Újvidék Kamanc 16:15
BS Tours Belgrád Sabac 16:25
Raketa AB Belgrád Sabac 16:30
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 16:30
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 17:05
Banbus Krupanj Klupci 17:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.