Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 15:05
Banbus Krupanj Klupci 15:10
Banbus Korenita Klupci 15:10
Raketa AB Loznicko Polje 15:10
Raketa AB Loznicko Polje 15:10
Raketa AB Gornja Koviljaca Banja Koviljaca 15:10
Duga Belgrád Sabac 15:15
Raketa AB Cokesina Lesnica kod Loznice 15:15
Raketa AB Vocnjak kod Loznice Basceluci 15:15
Banbus Tekeris Klupci 15:15
Banbus Jarebice kod Loznice Klupci 15:15
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 15:15
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 15:15
Banbus Brezovice kod Krupnja Klupci 15:15
Banbus Brezjak Klupci 15:15
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 15:15
Raketa AB Lipnicki Sor Lesnica kod Loznice 15:15
Banbus Tekeris Lipnicki Sor 15:15
Banbus Klupci Lipnicki Sor 15:15
Banbus Lipnicki Sor Klupci 15:15
Raketa AB Trbusnica kod Loznice 15:15
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 15:20
Banbus Zajaca Basceluci 15:20
Raketa AB Lesnica kod Loznice Lipnicki Sor 15:25
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 15:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.