Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Mačva Expres Újvidék Sabac 04:55
Olitours Ljubovija Horgos 05:10
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 05:29
Banbus Korenita Klupci 05:50
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 06:00
Banbus Klupci Lipnicki Sor 06:00
Banbus Lipnicki Sor Klupci 06:00
Raketa AB Trbusnica kod Loznice 06:00
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 06:15
Raketa AB Kozjak Lesnica kod Loznice 06:15
Raketa AB Gornja Koviljaca Banja Koviljaca 06:15
Banbus Zajaca Basceluci 06:20
Raketa AB Loznicko Polje 06:20
Raketa AB Loznicko Polje 06:20
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 06:25
Banbus Belgrád Sabac 06:30
Raketa AB Lesnica kod Loznice Lipnicki Sor 06:30
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 06:30
Raketa AB Banja Koviljaca 06:35
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 06:45
Raketa AB Lesnica kod Loznice Banja Koviljaca 06:50
Raketa AB Belgrád Sabac 07:00
Raketa AB Vocnjak kod Loznice Basceluci 07:00
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 07:02
Raketa AB Cokesina Lesnica kod Loznice 07:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.