Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Loznica (RS)

Georgija Jakšića 7
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Zajaca Basceluci 19:20
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 19:28
Raketa AB Újvidék Sabac 19:30
Banbus Krupanj Klupci 19:30
Banbus Bela Crkva kod Krupnja Klupci 19:40
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 19:45
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljaca 19:45
Banbus Zavlaka Klupci 19:45
Banbus Krupanj Klupci 19:45
Banbus Brezovice kod Krupnja Klupci 19:50
Banbus Zavlaka Klupci 20:00
Banbus Krupanj Klupci 20:00
Duga Belgrád Sabac 20:06
Raketa AB Zminjak Lesnica kod Loznice 20:15
Banbus Tekeris Klupci 20:20
Banbus Jarebice kod Loznice Klupci 20:20
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 20:20
Banbus Draginac kod Loznice Klupci 20:20
Banbus Brezovice kod Krupnja Klupci 20:20
Banbus Brezjak Klupci 20:20
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljaca 20:30
Raketa AB Cokesina Lesnica kod Loznice 20:30
Raketa AB Vocnjak kod Loznice Basceluci 20:30
Banbus Korenita Klupci 20:30
Raketa AB Loznicko Polje 20:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.