Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Milici (BA)

M19 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Boksit Belgrád Sabac 06:20
Star Bus Újvidék Sabac 10:00
Centrotrans Újvidék Sabac 10:00
Lastra Sarajevo Belgrád 12:37
Centrotrans Belgrád Sabac 12:55
Transprodukt Belgrád Sabac 12:55
Centrotrans Sarajevo Sabac 13:15
Star Bus Sarajevo Sabac 13:15
Kondor Sarajevo Sabac 14:10
Kondor Belgrád Sabac 14:50
Lastra Lazarevac Belgrád 15:25
Centrotrans Sarajevo Sabac 16:20
Transprodukt Sarajevo Sabac 16:20
Star Bus Újvidék Sabac 16:40
Centrotrans Újvidék Sabac 16:40
Centrotrans Sarajevo Sabac 16:50
Star Bus Sarajevo Sabac 16:50
Boksit Vlasenica Sabac 18:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.