Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Modrica (BA)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Milinović Banja Luka Újvidék 14:50
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Sremska Raca 15:00
Lastra Doboj Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:20
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:45
Big Tours Belgrád Sremska Raca 16:50
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:12
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 17:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Raca 17:40
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Sremska Raca 18:00
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:25
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 19:30
Bosnaexpres Doboj Batrovci 19:55
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 20:38
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 22:30
Big Tours Sipovo Sremska Raca 22:40
Golubić Belgrád Sremska Raca 23:40
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 00:15
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 00:25
Tempoturist Belgrád Sremska Raca 00:30
Mrđa Tours Belgrád Sremska Raca 00:50
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:00
Smiljić Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:00
Golubić Kostajnica Sremska Raca 02:05
Tempoturist Teslic Sremska Raca 03:00
Tempoturist Újvidék Sremska Raca 08:50
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.