Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Modrica (BA)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Milinović Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:00
Lastra Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:00
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:10
Tempoturist Teslic Sremska Raca 11:30
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:45
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:45
Zam Tours Prijedor Ópazova 12:30
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:40
Zoka Tours Újvidék Sremska Raca 13:00
Milinović Kostajnica Sabac 13:00
Milinović Belgrád Sabac 13:25
Tempoturist Teslic Sremska Raca 13:27
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:37
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:50
Milinović Banja Luka Újvidék 14:50
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Sremska Raca 15:00
Lastra Doboj Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:20
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:45
Big Tours Belgrád Sremska Raca 16:50
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:12
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 17:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Raca 17:40
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Sremska Raca 18:00
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:25
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Sremska Raca 19:30
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.