Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Modrica (BA)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Mrđa Tours Belgrád Racsa 00:50
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:00
Smiljić Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 02:00
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 02:50
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 03:10
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:55
Zam Tours Belgrád Ópazova 09:40
Milinović Szabadka Újvidék 10:20
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:45
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:45
Zam Tours Prijedor Ópazova 12:30
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:40
Milinović Kostajnica Sabac 13:00
Milinović Belgrád Sabac 13:25
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:37
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:50
Milinović Banja Luka Újvidék 14:50
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Racsa 15:00
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:45
Big Tours Belgrád Racsa 16:50
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 17:12
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Racsa 17:30
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Racsa 17:40
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:25
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Racsa 19:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.