Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nagybecskerek (RS)

Beogradska 22
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Net Bus Co Farkasd Óécska 10:45
Lasta Nagykikinda Melence 11:00
Banat Trans Újvidék Aradác 11:00
Pupd Janjušević Belgrád Borcsa 11:00
Net Bus Co Botos Écska 11:00
Banat Trans Torda Begafő 11:00
Banat Trans Klári Begafő 11:00
Autoprevoz Kikinda Belgrád Óécska 11:05
Net Bus Co Óécska 11:23
Stup Vršac Versec Zichyfalva 11:26
Net Bus Co Rezsőháza Óécska 11:35
Banat Trans Titel Óécska 11:35
Net Bus Co Melence 12:00
Net Bus Co Botos Lázárföld 12:00
El Tra Nagykikinda Padinska Skela 12:05
Net Bus Co Óécska 12:23
Banat Trans Belgrád Óécska 12:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Óécska 13:00
Banat Trans Újvidék Aradác 13:10
Net Bus Co Óécska 13:23
Stup Vršac Versec Zichyfalva 13:26
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 13:30
Net Bus Co Elemér 13:30
Stup Vršac Újvidék Zichyfalva 13:48
Net Bus Co Melence 13:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.