Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nagybecskerek (RS)

Beogradska 22
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Net Bus Co Nagyerzsébetlak Écska 14:10
Banat Trans Klári Begafő 14:10
Banat Trans Titel Óécska 14:15
Net Bus Co Tiszatarrós Elemér 14:20
Net Bus Co Óécska 14:23
Net Bus Co Botos Écska 14:30
Banat Trans Párdány Begafő 14:30
Banat Trans Jarkovac Lázárföld 14:30
Banat Trans Jasa Tomic Lázárföld 14:30
Net Bus Co Farkasd Óécska 14:40
Autoprevoz Kikinda Belgrád Óécska 14:45
Stup Vršac Versec Zichyfalva 14:46
Banat Trans Törökbecse Óécska 14:50
Banat Trans Újvidék Aradác 15:00
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Óécska 15:00
Net Bus Co Tiszatarrós Elemér 15:20
Net Bus Co Rezsőháza Óécska 15:30
Banat Trans Titel Óécska 15:30
Stup Vršac Újvidék Zichyfalva 15:33
Stup Vršac Versec Zichyfalva 15:36
El Tra Belgrád Padinska Skela 15:40
Banat Trans Klári Óécska 16:00
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Zsablya 16:10
As Tours Újvidék Begafő 16:15
Net Bus Co Melence 16:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.