Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Nagybecskerek (RS)

Beogradska 22
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Net Bus Co Óécska 15:23
Stup Vršac Újvidék Zichyfalva 15:33
Stup Vršac Versec Zichyfalva 15:36
El Tra Belgrád Padinska Skela 15:40
Banat Trans Klári Óécska 15:50
As Tours Újvidék Begafő 16:15
Net Bus Co Óécska 16:23
Banat Trans Belgrád Óécska 16:55
Banat Trans Újvidék 17:00
Net Bus Co Óécska 17:23
Lasta Belgrád Nagykikinda 17:35
Autoprevoz Kikinda Belgrád Óécska 17:45
Stup Vršac Újvidék Zichyfalva 17:48
Banat Trans Klári Begafő 18:00
Net Bus Co Melence Elemér 18:20
Net Bus Co Óécska 18:23
Stup Vršac Versec Zichyfalva 18:26
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Óécska 18:30
Banat Trans Újvidék Aradác 18:50
As Tours Szerbcsernye Begafő 19:15
Net Bus Co Óécska 19:23
Stup Vršac Versec Zichyfalva 19:56
Net Bus Co Nagyerzsébetlak Écska 20:15
Net Bus Co Orlód Lázárföld 20:15
Net Bus Co Tiszatarrós Elemér 20:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.