Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Prijedor (BA)

Akademika Jovana Raškovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:00
Golubić Kostajnica Sremska Raca 06:15
Zam Tours Belgrád Ópazova 06:30
R.S. Pixi Trade Belgrád Sremska Raca 07:55
Milinović Belgrád Sabac 10:00
Smiljić Újvidék Árpatarló 15:45
Milinović Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 16:05
Milinović Kostajnica Sabac 16:30
R.S. Pixi Trade Kostajnica Sremska Raca 18:10
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 19:00
Golubić Belgrád Sremska Raca 19:30
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:00
Mrđa Tours Belgrád Sremska Raca 22:00
Smiljić Novi Grad (bosanski Novi) Árpatarló 22:00
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Sremska Raca 23:00
Bočac Turs Kozarska Dubica Bajakovo 23:25
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 00:08
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:00
Golubić Kostajnica Sremska Raca 06:15
Zam Tours Belgrád Ópazova 06:30
R.S. Pixi Trade Belgrád Sremska Raca 07:55
Milinović Apatin Újvidék 09:40
Milinović Belgrád Sabac 10:00
Smiljić Újvidék Árpatarló 15:45
Milinović Kostajnica Sabac 16:30
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.