Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Prokuplje (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Belotinac 04:30
Kavim Jedinstvo Vranje Predejane 04:35
Lasta Prolom Banja Nis 04:45
Niš ekspres Nis Belotinac 05:00
Dangradprevoz Keković Nis Podgorica 05:10
Niš ekspres Gornja Recica Donja Trnava kod Prokuplja 05:10
Niš ekspres Devca Nova Bozurna 05:20
Niš ekspres Nis Deveti maj (9. maj) 05:30
Niš ekspres Prolom Banja Deveti maj (9. maj) 05:30
Niš ekspres Donja Konjusa Gubetin 05:30
Niš ekspres Babotinac Donja Trnava kod Prokuplja 05:40
Lasta Belgrád Nis 05:45
Niš ekspres Nova Bozurna Jug Bogdanovac 05:55
Niš ekspres Nis Deveti maj (9. maj) 06:00
Niš ekspres Nis Belotinac 06:10
Niš ekspres Seliste kod Prokuplja Vodice kod Prokuplja 06:13
Niš ekspres Kursumlija Deveti maj (9. maj) 06:20
Niš ekspres Nis Podgorica 06:25
Niš ekspres Nis Deveti maj (9. maj) 06:30
Niš ekspres Dzigolj Novo Selo kod Prokuplja 06:30
Niš ekspres Nis Belotinac 06:30
Niš ekspres Nis Deveti maj (9. maj) 06:50
Niš ekspres Gornja Recica Donja Trnava kod Prokuplja 06:50
Niš ekspres Nis Belotinac 06:55
Niš ekspres Kursumlija Deveti maj (9. maj) 07:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.