Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Belgrád Loznica 07:35
Mis Miki Turs Drenovac kod Sapca Majur kod Sapca 07:45
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 07:45
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 08:00
Duga Bela Reka Majur kod Sapca 08:00
Mačva Expres Stitar Majur kod Sapca 08:27
Lasta Újvidék Kamanc 08:30
Banbus Belgrád Loznica 08:30
Boksit Újvidék Kamanc 08:35
Raketa AB Ljubovija Loznica 08:40
Mačva Expres Misar Majur kod Sapca 08:43
Mačva Expres Bukor Jevremovac 08:45
Lastra Belgrád Loznica 08:55
Drinatrans Belgrád Loznica 09:00
Boksit Belgrád Loznica 09:00
Feniks G&Z Zlatibor Uzice 09:00
Duga Árpatarló 09:00
Milinović Kostajnica Banja Luka 09:15
Raketa AB Lesnica kod Loznice Prnjavor kod Sapca 09:20
Sirmiumbus Ürög Fényberek 09:25
Lastra Sarajevo Belgrád 09:40
Eko Tours Valjevo Koceljeva 09:45
Mega Bus 014 Újvidék Kamanc 09:45
Mačva Expres Stitar Majur kod Sapca 09:47
Lastra Ljubovija Loznica 09:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.