Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Star Bus Újvidék Árpatarló 19:10
Centrotrans Újvidék Árpatarló 19:10
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 19:20
Sirmiumbus Valjevo Árpatarló 19:30
Raketa AB Jarak Fényberek 19:50
Raketa AB Belgrád 19:55
Mačva Expres Salas Crnobarski Majur kod Sapca 20:00
Eko Tours Koceljeva Jelenca 20:00
Mačva Expres Banovo Polje Bogatic 20:05
Sirmiumbus Újvidék Uzice 20:10
Banbus Draginac kod Loznice Loznica 20:25
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 20:55
Banbus Draginac kod Loznice Zavlaka 21:00
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 21:10
Duga Belgrád Lesnica kod Loznice 21:15
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 21:47
Banbus Krupanj Umka 22:57
Alamanis Tours Belgrád Loznica 03:00
Raketa AB Belgrád Fényberek 05:00
Raketa AB Újvidék Ürög 05:00
Mačva Expres Macvanska Mitrovica Majur kod Sapca 05:20
Mačva Expres Belgrád Bogatic 05:50
Eko Tours Valjevo Koceljeva 06:00
Sirmiumbus Ürög Fényberek 06:10
Banbus Pancsova Belgrád 06:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.