Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Ljubovija Loznica 17:55
Mis Miki Turs Metlic Pocerski Pricinovic 18:00
Banbus Krupanj Jevremovac 18:00
Banbus Belgrád Umka 18:15
Mačva Expres Újvidék Árpatarló 18:15
Feniks G&Z Újvidék Uzice 18:15
Mis Miki Turs Drenovac kod Sapca Majur kod Sapca 18:15
Duga Herceg Novi Loznica 18:15
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Sapca 18:20
Mačva Expres Orasac kod Sapca Majur kod Sapca 18:23
Mačva Expres Salas Crnobarski Fényberek 18:30
Lastra Lazarevac Belgrád 18:30
Lastra Belgrád Loznica 18:55
Sirmiumbus Ürög Fényberek 19:05
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 19:05
Mačva Expres Stitar Majur kod Sapca 19:07
Star Bus Újvidék Árpatarló 19:10
Mačva Expres Pocerski Pricinovic 19:13
Duga Prnjavor kod Sapca Majur kod Sapca 19:15
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 19:20
Sirmiumbus Valjevo Árpatarló 19:30
Mačva Expres Maovi Jevremovac 19:30
Mačva Expres Misar Majur kod Sapca 19:38
Mačva Expres Milosevac kod Sapca Jevremovac 19:40
Dunavprevoz Trebinje Árpatarló 19:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.