Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Milinović Belgrád Banja Luka 17:30
Raketa AB Újvidék Kamanc 17:30
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 17:30
Kondor Belgrád Loznica 17:35
Lastra Ljubovija Loznica 17:40
Lastra Ljubovija Loznica 17:55
Banbus Krupanj Zavlaka 18:00
Banbus Belgrád Umka 18:15
Mačva Expres Újvidék Árpatarló 18:15
Feniks G&Z Újvidék Valjevo 18:15
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Sapca 18:20
Lastra Lazarevac Belgrád 18:30
Lastra Belgrád Loznica 18:55
Star Bus Újvidék Árpatarló 19:10
Centrotrans Újvidék Árpatarló 19:10
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 19:20
Sirmiumbus Valjevo Árpatarló 19:30
Dunavprevoz Trebinje Árpatarló 19:45
Raketa AB Belgrád 19:55
Mačva Expres Salas Crnobarski Majur kod Sapca 20:00
Eko Tours Koceljeva Jelenca 20:00
Mačva Expres Banovo Polje Bogatic 20:05
Sirmiumbus Újvidék Valjevo 20:10
Banbus Draginac kod Loznice Loznica 20:25
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 20:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.