Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sabac (RS)

Kralja Milutina 3A
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Belgrád Loznica 14:05
Duga Belgrád Loznica 14:05
Sirmiumbus Újvidék Ürög 14:10
Mis Miki Turs Korman kod Sapca Jelenca 14:10
Mačva Expres Volujac kod Sapca Jevremovac 14:10
Mačva Expres Bogosavac 14:15
Star Bus Szarajevó Árpatarló 14:20
Mačva Expres Stitar Majur kod Sapca 14:22
Mačva Expres Jevremovac Jelenca 14:26
Niš ekspres Nis Kragujevac 14:30
Mačva Expres Misar Majur kod Sapca 14:38
Mačva Expres Misar Jelenca 14:39
Feniks G&Z Krupanj Árpatarló 14:40
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 14:45
Mačva Expres Belgrád Majur kod Sapca 14:45
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 14:50
Sirmiumbus Ürög Lipnicki Sor 14:50
Šidexpres Újvidék Árpatarló 14:55
Mis Miki Turs Fényberek 15:00
Mis Miki Turs Drenovac kod Sapca Majur kod Sapca 15:05
Sirmiumbus Ürög Fényberek 15:10
Mačva Expres Bogatic Glusci 15:10
Duga Prnjavor kod Sapca Majur kod Sapca 15:10
Mačva Expres Salas Crnobarski Majur kod Sapca 15:15
Mis Miki Turs Radovasnica Bogosavac 15:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.