Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Smederevska Palanka (RS)

Olge Milošević 36
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 19:00
Lasta Banicina Vodice kod Smederevske Palanke 19:10
Lasta Kusadak Glibovac 19:20
Lasta Basin Cerovac kod Smederevske Palanke 19:25
Lasta Vlaski Do kod Smederevske Palanke Glibovac 19:30
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 19:30
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 19:30
Lasta Mala Plana kod Smederevske Palanke 19:35
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 20:00
Lasta Golobok Grcac 20:15
Lasta Kusadak Glibovac 20:30
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 20:30
Lasta Smederevo Glibovac 20:30
Lasta Herceg Novi Kragujevac 22:15
Lasta Belgrád Umcari 05:00
Lasta Kusadak Glibovac 05:15
Lasta Dobri Do kod Smedereva Grcac 05:15
Lasta Banicina Vodice kod Smederevske Palanke 05:20
Lasta Mramorac Cerovac kod Smederevske Palanke 05:25
Lasta Pozarevac Lozovik kod Velike Plane 05:30
Lasta Smederevo Glibovac 05:30
Lasta Mala Plana kod Smederevske Palanke 05:40
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 05:40
Lasta Belgrád Ralja kod Smedereva 05:45
Lasta Mladenovac Kovacevac kod Mladenovca 05:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.