Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Smederevska Palanka (RS)

Olge Milošević 36
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Selevac Glibovac 16:45
Lasta Golobok Grcac 17:15
Lasta Kusadak Glibovac 17:30
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 17:40
Lasta Belgrád Ralja kod Smedereva 18:00
Lasta Bacinac Glibovac 18:15
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 18:15
Lasta Smederevo Glibovac 18:30
Lasta Kusadak Glibovac 19:20
Lasta Basin Cerovac kod Smederevske Palanke 19:25
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 20:00
Lasta Kusadak Glibovac 20:30
Lasta Ratari kod Smederevske Palanke Glibovac 20:30
Lasta Smederevo Glibovac 20:30
Lasta Basin Cerovac kod Smederevske Palanke 05:25
Lasta Selevac Glibovac 05:30
Lasta Smederevo Glibovac 05:30
Lasta Mala Plana kod Smederevske Palanke 05:40
Lasta Bacinac Glibovac 06:30
Lasta Belgrád Ralja kod Smedereva 06:30
Lasta Golobok Grcac 06:40
Lasta Kusadak Glibovac 06:40
Lasta Velika Plana Bresje (Velika Plana) 06:40
Lasta Kragujevac Vodice kod Smederevske Palanke 07:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bresje (Velika Plana) 07:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.