Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szabadka (RS)

Senćanski put 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Belgrád 17:00
Saobraćaj Žabalj Topolya Bajmok 17:00
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 17:00
Subotica Trans Zentaörs Nagyfény 17:00
Subotica Trans Bácsfeketehegy Topolya 17:10
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 17:25
Jadran Ekspres Herceg Novi Belgrád 17:30
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 17:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 17:30
Lasta Belgrád Újvidék 18:00
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 18:00
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 18:00
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 18:10
Subotica Trans Zentaörs Nagyfény 18:10
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 18:25
Tisza Volán Szeged Horgos 18:30
Saobraćaj Žabalj Topolya Bajmok 18:30
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 18:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 18:30
Lens Herceg Novi Belgrád 18:30
Subotica Trans Újfalu Orom 18:40
Subotica Trans Kelebia 18:45
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 18:50
Niš ekspres Nis Belgrád 19:00
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 19:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.