Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szabadka (RS)

Senćanski put 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Belgrád 17:00
Subotica Trans Zentaörs Nagyfény 17:00
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 17:25
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 17:30
Subotica Trans Felsőtavankút Alsótavankút 17:30
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 18:00
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 18:00
Lasta Belgrád Újvidék 18:00
Subotica Trans Zentaörs Nagyfény 18:10
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 18:25
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 18:30
Subotica Trans Újfalu Orom 18:40
Subotica Trans Kelebia 18:45
Subotica Trans Felsőtavankút Alsótavankút 18:50
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 19:00
Niš ekspres Belgrád Újvidék 19:00
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 19:05
Subotica Trans Zentaörs Nagyfény 19:05
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 19:10
Severtrans Sombor Zombor Bajmok 19:15
Subotica Trans Törökkanizsa Horgos 19:20
Subotica Trans Kelebia 19:30
Subotica Trans Felsőtavankút Alsótavankút 19:40
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 20:00
Subotica Trans Újfalu Orom 20:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.