Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szabadka (RS)

Senćanski put 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 13:30
Subotica Trans Kelebia 13:30
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 13:30
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 13:30
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 13:35
Bečejprevoz Becse Topolya 13:45
Benko Tours 92 Novi Pazar Belgrád 14:00
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 14:00
Panonijabus Dortmund Belgrád 14:00
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 14:05
Subotica Trans Zentaörs Nagyfény 14:05
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 14:05
Subotica Trans Magyarkanizsa Palics 14:10
Subotica Trans Kelebia 14:10
Autoprevoz Čačak Cacak Belgrád 14:15
Subotica Trans Becse Palics 14:15
Subotica Trans Zombor Bajmok 14:15
Subotica Trans Nagyfény 14:15
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 14:15
Subotica Trans Gornji Tavankut Donji Tavankut 14:20
Subotica Trans Supljak Palics 14:20
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 14:25
Lasta Belgrád Nagybecskerek 14:30
Subotica Trans Újfalu Orom 14:30
Saobraćaj Žabalj Topolya Bajmok 14:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.