Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szabadka (RS)

Senćanski put 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Niska Banja Belgrád 04:30
Subotica Trans Kelebia 04:40
Subotica Trans Kelebia 05:25
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 05:35
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 05:40
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 05:50
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 06:15
Subotica Trans Felsőtavankút Alsótavankút 06:15
Severtrans Sombor Zombor Bajmok 06:20
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 06:20
Subotica Trans Kelebia 06:25
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 06:30
Lasta + Severtrans + Touring Presevo Belgrád 06:30
Lasta + Severtrans + Touring Presevo Belgrád 06:30
Lasta + Severtrans + Touring Presevo Belgrád 06:30
Lasta + Severtrans + Touring Presevo Belgrád 06:30
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 06:45
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 07:00
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 07:00
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 07:00
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 07:00
Subotica Trans Újfalu Orom 07:30
Subotica Trans Kelebia 07:30
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 07:30
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 07:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.