Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szabadka (RS)

Senćanski put 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Belgrád 17:00
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 17:00
Subotica Trans Felsőtavankút Alsótavankút 18:00
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 18:00
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:00
Subotica Trans Kelebia 18:25
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 18:25
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 18:30
Lens Herceg Novi Belgrád 18:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 18:30
Niš ekspres Belgrád Újvidék 19:00
Severtrans Sombor Zombor Bajmok 19:15
Subotica Trans Törökkanizsa Horgos 19:20
Subotica Trans Újfalu Orom 20:00
Subotica Trans Kelebia 20:10
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 20:10
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 20:15
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 20:15
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 20:15
Subotica Trans Felsőtavankút Alsótavankút 20:20
Panonijabus Bremen Belgrád 21:00
Subotica Trans Kelebia 21:10
Subotica Trans Horgos Palics 22:30
Subotica Trans Újzsednik Nagyfény 22:30
Subotica Trans Kelebia 22:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.