Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szabadka (RS)

Senćanski put 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 10:45
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 11:00
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 11:00
Subotica Trans Györgyén Hadikörs 11:15
Auto Kodeks Pirot Belgrád 11:15
Bečejprevoz Ada Zenta 11:15
Subotica Trans Kispiac Palics 11:30
Subotica Trans Újfalu Orom 11:30
Subotica Trans Kelebia 11:30
Subotica Trans Törökkanizsa Horgos 11:40
Subotica Trans Topolya Nagyfény 11:45
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 12:00
Subotica Trans Felsőtavankút Alsótavankút 12:00
Subotica Trans Kelebia 12:20
Subotica Trans Bajmok Hadikörs 12:20
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 12:30
Subotica Trans Magyarkanizsa Horgos 12:45
Subotica Trans Tornyos Nagyfény 13:00
Subotica Trans Zentaörs Csantavér 13:00
Niš ekspres Nis Belgrád 13:00
Lasta Kragujevac Belgrád 13:00
Subotica Trans Kispiac Palics 13:15
Subotica Trans Györgyén Nagyfény 13:20
Saobraćaj Žabalj Bácsfeketehegy Topolya 13:30
Subotica Trans Kelebia 13:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.