Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) (RS)

Draginje Nikšić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
R.S. Pixi Trade Belgrád Banja Luka 03:30
Smiljić Belgrád Banja Luka 05:15
Sirmiumbus Újvidék Kamanc 05:20
Šidexpres Újvidék Kamanc 05:50
Sirmiumbus Belgrád 06:00
Šidexpres Újvidék Kamanc 06:27
Sirmiumbus Újvidék Kamanc 07:00
Božur-021 Zlatibor Loznica 07:25
Mačva Expres Belgrád Macvanska Mitrovica 07:30
Bosnaexpres Banja Vrucica Árpatarló 08:00
Sirmiumbus Belgrád 08:15
Šidexpres Újvidék Kamanc 08:20
KOOP Tuzla Belgrád Árpatarló 09:25
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 09:45
Lasta Belgrád Árpatarló 10:10
Raketa AB Újvidék Kamanc 10:30
Sirmiumbus Badovinci Bogatic 10:40
Sirmiumbus Erdővég Csála 10:40
Šidexpres Sid Kamanc 11:08
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 11:15
Lasta Ópazova Árpatarló 11:20
Sirmiumbus Belgrád 11:29
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 12:01
Sirmiumbus Loznica Lesnica kod Loznice 12:30
Sirmiumbus Erdővég Csála 13:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.