Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) (RS)

Draginje Nikšić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Belgrád Árpatarló 15:00
Sirmiumbus Újvidék Ürög 15:10
Sirmiumbus Divos Latyarak 15:15
Sirmiumbus Erdevik Calma 15:15
Krajnović Brcko Árpatarló 15:20
Bočac Turs Újvidék Árpatarló 15:20
Sirmiumbus Besenovacki Prnjavor Veliki Radinci 15:30
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 15:30
Sirmiumbus Jarak 15:30
Sirmiumbus Radenkovic Macvanska Mitrovica 15:30
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Macvanska Mitrovica 15:30
Sirmiumbus Sasinci 15:30
Sirmiumbus Sremska Raca Latyarak 15:30
Sirmiumbus Lezimir Mandelos 15:38
Raketa AB Loznica Kamanc 15:45
Sirmiumbus Újvidék Voganj 16:05
Sirmiumbus Calma Latyarak 16:16
Šidexpres Sid Ürög 16:19
Mačva Expres Badovinci Macvanska Mitrovica 16:30
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Újvidék 16:35
Lasta Belgrád Árpatarló 16:40
Sirmiumbus Belgrád 16:50
Sirmiumbus Belgrád 16:58
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 17:01
Sokoprevoz Belgrád Bajakovo 17:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.