Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) (RS)

Železnička 66
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
R.S. Pixi Trade Belgrád Banja Luka 03:30
Goran Leskovac Belgrád 04:45
Smiljić Belgrád Banja Luka 05:15
Sirmiumbus Újvidék Kamanc 05:20
Šidexpres Újvidék Kamanc 05:50
Sirmiumbus Belgrád 06:00
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 06:20
Šidexpres Újvidék Kamanc 06:27
Sirmiumbus Újvidék Kamanc 07:00
Sirmiumbus Belgrád 07:00
Šidexpres Sid Latyarak 07:10
Božur-021 Zlatibor Loznica 07:25
Mačva Expres Belgrád Macvanska Mitrovica 07:30
Bosnaexpres Banja Vrucica Árpatarló 08:00
Milinović Banja Luka Árpatarló 08:10
Sirmiumbus Belgrád 08:15
Šidexpres Újvidék Kamanc 08:20
KOOP Tuzla Belgrád Árpatarló 08:28
Lasta Ljubljana Sid 09:07
KOOP Tuzla Belgrád Árpatarló 09:25
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 09:45
Bočac Turs Gradiska Árpatarló 09:50
Sirmiumbus Belgrád 10:00
Lasta Belgrád Árpatarló 10:10
Sirmiumbus Rednek Árpatarló 10:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.