Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) (RS)

Draginje Nikšić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Semberija Transport Lopare Pecinci 17:55
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 18:10
Šidexpres Sid Árpatarló 18:11
Lasta Belgrád Árpatarló 18:26
Šidexpres Újvidék Árpatarló 18:50
Sirmiumbus Lezimir Mandelos 19:08
Sirmiumbus Besenovacki Prnjavor Veliki Radinci 19:10
Sirmiumbus Jarak 19:10
Sirmiumbus Radenkovic Macvanska Mitrovica 19:10
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Macvanska Mitrovica 19:10
Sirmiumbus Sasinci 19:10
Sirmiumbus Sremska Raca Latyarak 19:10
Sirmiumbus Stara Bingula Latyarak 19:10
Sirmiumbus Suljam Veliki Radinci 19:10
Sirmiumbus Belgrád 19:15
Milinović Újvidék Árpatarló 19:20
Enka Putnički Újvidék 19:45
Sirmiumbus Badovinci Bogatic 20:25
Feniks G&Z Bécs Újvidék 20:35
Bosnaexpres Banja Vrucica Árpatarló 20:40
Sirmiumbus Divos Latyarak 20:40
Sirmiumbus Erdevik Calma 20:40
Smiljić Sipovo Badovinci 20:45
Mačva Expres Badovinci Voganj 21:00
Sokoprevoz Zadar Batrovci 21:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.