Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ub (RS)

Svete Popovića 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Ub Banja Vrujci (popadic) Slovac 15:10
Lasta Belgrád Umka 15:15
Strela Ub Belgrád Umka 16:10
Europa Bus Belgrád Umka 16:50
Lasta Banjani kod Uba Umka 17:05
Mega Bus 014 Valjevo Sabac 17:30
Lasta Belgrád Umka 17:35
Lasta Valjevo Umka 17:50
Strela Ub Belgrád Umka 18:15
Lasta Belgrád Umka 18:37
Lasta Valjevo Umka 18:45
Lukić Tours Arandelovac Belgrád 19:00
Lasta Herceg Novi Valjevo 19:45
Golub Transport 2013 Zvecka Stubline 20:05
Lasta Belgrád Umka 20:40
Lukić Tours Arandelovac Obrenovac 03:30
Strela Ub Belgrád Umka 04:30
Strela Ub Belgrád Umka 05:15
Lasta Valjevo Umka 06:15
Europa Bus Belgrád Umka 06:20
Lasta Obrenovac Valjevo 07:40
Lukić Tours Bécs Obrenovac 08:00
Lasta Ljubovija Umka 08:23
Lasta Belgrád Umka 08:25
Mega Bus 014 Újvidék Sabac 08:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.