Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ub (RS)

Svete Popovića 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lukić Tours Arandelovac Obrenovac 03:30
Strela Ub Belgrád Umka 04:30
Strela Ub Baric kod Obrenovca Obrenovac 04:45
Strela Ub Belgrád Umka 05:15
Lasta Belgrád Umka 05:23
Lasta Valjevo Umka 06:15
Strela Ub Belgrád Obrenovac 06:20
Europa Bus Belgrád Umka 06:20
Strela Ub Valjevo Gornja Grabovica 06:45
Strela Ub Belgrád Umka 07:00
Europa Bus Belgrád 07:35
Lukić Tours Wien (vienna) Obrenovac 08:00
Lasta Ljubovija Umka 08:23
Lasta Belgrád Umka 08:25
Mega Bus 014 Újvidék Sabac 08:45
Strela Ub Belgrád Umka 09:30
Europa Bus Valjevo Popucke 09:40
Europa Bus Belgrád 10:00
Europa Bus Divcibare Umka 10:10
Strela Ub Belgrád Umka 10:30
Lasta Belgrád Umka 10:40
Lasta Valjevo Umka 11:45
Strela Ub Belgrád Umka 12:00
Strela Ub Baric kod Obrenovca Obrenovac 12:45
Strela Ub Belgrád Stubline 12:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.