Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ürög (RS)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Čazmatrans Nova Zagreb Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:30
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Árpatarló 11:45
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Kamanc 11:48
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 11:51
Semberija Transport Bijeljina Kamanc 12:10
Šidexpres Sabac Kamanc 12:17
Sirmiumbus Újvidék Sabac 12:23
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 12:37
Šidexpres Sid Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:38
Star Bus Sarajevo Sabac 12:45
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Kamanc 13:26
Sirmiumbus Sabac Fényberek 13:50
Sirmiumbus Rednek Voganj 13:55
Sirmiumbus Újvidék Kamanc 14:05
Šidexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:10
School bus Mala Remeta Rivica 14:12
School bus Dobradó Krusedol Prnjavor 14:12
Star Bus Újvidék Sabac 14:20
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Kamanc 14:26
Milinović Szabadka Újvidék 14:28
Krajnović Brcko Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:35
Čazmatrans Nova Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:50
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 14:51
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:00
Sirmiumbus Újvidék Sabac 15:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.