Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ürög (RS)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Sirmiumbus Sabac Fényberek 17:35
Raketa AB Újvidék Sabac 18:28
Sirmiumbus Valjevo Sabac 18:33
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 18:46
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Árpatarló 18:56
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Árpatarló 19:48
Sirmiumbus Újvidék 20:00
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:05
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Árpatarló 20:40
Star Bus Újvidék Sabac 20:45
Sirmiumbus Újvidék Sabac 21:06
Šidexpres Sid Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 21:12
Lasta Pula Újvidék 22:30
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 22:55
Auto Kodeks Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Újvidék 23:05
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 06:10
Lasta Szabadka Újvidék 06:30
Šidexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:40
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:00
Šidexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:03
Sirmiumbus Újvidék 07:05
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Árpatarló 07:31
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 07:50
Sirmiumbus Sabac Fényberek 08:10
Sirmiumbus Újvidék Árpatarló 08:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.