Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Velika Plana (RS)

Alekse Šantića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Velika Plana Donja Livadica 06:40
Jugoprevoz Velika Plana Kragujevac Staro Selo kod Velike Plane 06:45
Jugoprevoz Velika Plana Pinosava (markovac kod Velike Plane) Staro Selo kod Velike Plane 06:45
Lasta Smederevo Krnjevo 06:45
Goran Leskovac Belgrád 06:55
Jugoprevoz Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 06:58
Jugoprevoz Velika Plana Krusevo (veliko Orasje) Veliko Orasje 07:10
Lasta Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 07:15
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 07:20
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 07:20
Arriva Litas Belgrád Zabari 07:25
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 07:45
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 07:45
Jugoprevoz Velika Plana Bresje (velika Plana) 07:45
Lasta Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 08:05
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 08:20
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 08:20
Jugoprevoz Velika Plana Bresje (velika Plana) 08:20
Jugoprevoz Velika Plana Saraorci Krnjevo 08:30
Jugoprevoz Velika Plana Lozovik kod Velike Plane Krnjevo 08:30
Lasta Smederevo Krnjevo 08:45
Jugoprevoz Velika Plana Krnjevo Veliko Orasje 08:45
Jugoprevoz Velika Plana Smederevska Palanka Bresje (Velika Plana) 09:00
Jugoprevoz Velika Plana Bresje (velika Plana) 09:00
Globus Belgrád Svilajnac 09:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.