Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vladicin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 09:45
Niš ekspres Bujanovac Nis 09:53
Niš ekspres Belgrád Nis 09:59
Kavim Jedinstvo Surdulica Zitorade 10:00
Kavim Jedinstvo Vranje Zitorade 10:00
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladicinog Hana Gramade 10:00
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladicinog Hana Prekodolce 10:00
Niš ekspres Belgrád Nis 10:01
Pupd Janjušević Vranje Nis 10:20
Kavim Jedinstvo Dzep Dupljane kod Vladicinog Hana 10:20
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 10:30
Kavim Jedinstvo Mazarac Suva Morava 10:30
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 10:55
Kavim Jedinstvo Surdulica Zitorade 11:00
Kavim Jedinstvo Zitorade Prekodolce 11:05
Niš ekspres Belgrád Nis 11:41
Niš ekspres Belgrád Nis 11:41
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 11:45
Kavim Jedinstvo Vranje Zitorade 11:45
Kavim Jedinstvo Surdulica Zitorade 11:50
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladicinog Hana Gramade 11:50
Kavim Jedinstvo Mazarac Prekodolce 11:50
Kavim Jedinstvo Predejane Dzep 12:20
Kavim Jedinstvo Dzep Dupljane kod Vladicinog Hana 12:20
Niš ekspres Skopje Nis 12:21
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.