Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Vladicin Han (RS)

Nikole Tesle 17
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Belgrád Nis 19:01
Niš ekspres Belgrád Nis 19:01
Kavim Jedinstvo Mazarac Prekodolce 19:25
Niš ekspres Szkopje Nis 19:28
Niš ekspres Bujanovac Nis 19:28
Kavim Jedinstvo Predejane Dzep 19:30
Kavim Jedinstvo Vranje Gramade 19:30
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Surdulica Zitorade 19:30
Kavim Jedinstvo Mazarac Suva Morava 19:30
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladicinog Hana Gramade 19:30
Kavim Jedinstvo Dzep Dupljane kod Vladicinog Hana 19:30
Kavim Jedinstvo Bujanovac Belgrád 19:55
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 19:55
Kavim Jedinstvo Vranje 20:00
BS Tours Surdulica Zitorade 20:00
Lasta Bujanovac Nis 20:15
Kavim Jedinstvo Surdulica Zitorade 20:20
Kavim Jedinstvo Surdulica Zitorade 20:30
Kavim Jedinstvo Vranje Suva Morava 20:45
Kavim Jedinstvo Mazarac Suva Morava 20:45
Kavim Jedinstvo Vrbovo kod Vladicinog Hana Gramade 20:45
Kavim Jedinstvo Nis Leskovac 21:00
Kavim Jedinstvo Vranje Zitorade 21:01
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 21:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.