Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

AK - Vukovar (HR)

Kardinala Alojzija Stepinca bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šidexpres Osijek Sid 17:45
Šidexpres Belgrád Sid 18:00
Čazmatrans Vukovar Osijek Hadikliget 21:35
Šidexpres Belgrád Sid 08:00
Lasta Osijek Sid 09:20
Lasta Osijek Sid 09:20
Čazmatrans Vukovar Újvidék Hadikliget 12:45
Šidexpres Osijek Sid 12:55
Šidexpres Osijek Sid 12:55
Lasta Belgrád Sid 14:00
Lasta Osijek Hadikliget 14:15
Lasta Újvidék Hadikliget 16:30
Šidexpres Osijek Sid 17:45
Šidexpres Belgrád Sid 18:00
Čazmatrans Vukovar Osijek Hadikliget 21:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.