Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zenta (RS)

Grofa Lajoša Baćanjija 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Senta Újvidék Becse 05:00
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 05:30
Severtrans Senta Topolya Felsőhegy 05:30
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 06:10
Severtrans Senta Padé Csóka 06:15
Enka Putnički Újvidék Becse 06:45
Bečejprevoz Szabadka Felsőhegy 06:50
Bečejprevoz Csóka Ada 06:50
Severtrans Senta Szeged Becse 07:02
Severtrans Senta Újvidék Ada 07:30
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 09:05
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 09:45
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 09:50
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 10:13
Severtrans Senta Újvidék Törökkanizsa 11:50
Bečejprevoz Ada Felsőhegy 12:10
Bečejprevoz Csóka Zimony (Beograd) 12:50
Severtrans Senta Topolya Felsőhegy 13:30
Severtrans Senta Nádalja Becse 13:45
Bečejprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 14:00
Severtrans Senta Padé Csóka 14:15
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 14:30
Subotica Trans Becse Palics 15:40
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 15:50
Severtrans Senta Újvidék Becse 15:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.