Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zenta (RS)

Grofa Lajoša Baćanjija 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Senta Magyarkanizsa Csóka 18:20
Molprevoz Padé Csóka 18:40
Severtrans Senta Ada 18:43
Lasta Belgrád Újvidék 19:00
Molprevoz Padé Csóka 19:30
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 19:35
Severtrans Senta Tornyos Felsőhegy 19:35
Subotica Trans Szabadka Felsőhegy 19:40
Severtrans Senta Topolya Felsőhegy 19:40
Enka Putnički Martonos Magyarkanizsa 19:40
Enka Putnički Horgos Magyarkanizsa 19:40
Severtrans Senta Csóka 19:55
Severtrans Senta Topolya Felsőhegy 05:30
Severtrans Senta Tornyos Felsőhegy 05:30
Lasta Belgrád Újvidék 05:30
Molprevoz Ada 05:50
Severtrans Senta Magyarkanizsa Oromhegyes 06:05
Severtrans Senta Magyarkanizsa Csóka 06:10
Severtrans Senta Padé Csóka 06:15
Severtrans Senta Tornyos Felsőhegy 06:30
Enka Putnički Újvidék Becse 06:45
Bečejprevoz Szabadka Felsőhegy 06:50
Bečejprevoz Csóka Ada 06:50
Severtrans Senta Szeged Becse 07:02
Severtrans Senta Szeged Horgos 07:02
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.