Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zenta (RS)

Grofa Lajoša Baćanjija 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Senta Tornyos Felsőhegy 06:30
Enka Putnički Újvidék Becse 06:45
Bečejprevoz Szabadka Felsőhegy 06:50
Bečejprevoz Csóka Ada 06:50
Severtrans Senta Szeged Becse 07:02
Severtrans Senta Szeged Horgos 07:02
Enka Putnički Martonos Magyarkanizsa 07:15
Enka Putnički Horgos Magyarkanizsa 07:15
Severtrans Senta Újvidék Ada 07:30
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 09:05
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 09:45
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 09:50
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 10:13
Subotica Trans Szabadka Orom 11:25
Severtrans Senta Topolya Felsőhegy 11:30
Severtrans Senta Tornyos Felsőhegy 11:30
Severtrans Senta Újvidék Törökkanizsa 11:50
Severtrans Senta Ada 12:00
Bečejprevoz Ada Felsőhegy 12:10
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 12:10
Severtrans Senta Ada 12:30
Bečejprevoz Csóka Zimony (Beograd) 12:50
Severtrans Senta Csóka 13:02
Severtrans Senta Magyarkanizsa Törökkanizsa 13:05
Molprevoz Padé Csóka 13:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.