Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Zenta (RS)

Grofa Lajoša Baćanjija 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 09:05
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 09:50
Bečejprevoz Csóka Újvidék 12:50
Severtrans Senta Topolya Felsőhegy 13:30
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 14:00
Lasta Belgrád Újvidék 14:30
Subotica Trans Becse Horgos 15:40
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 15:50
Severtrans Senta Újvidék Becse 15:55
Tisza Volán Szeged Horgos 16:30
Tisza Volán Szeged Horgos 16:30
Tisza Volán Szeged Horgos 16:30
Tisza Volán Szeged Horgos 16:30
Tisza Volán Szeged Horgos 16:30
Tisza Volán Szeged Horgos 16:30
Enka Putnički Magyarkanizsa Csóka 16:40
Bečejprevoz Újvidék Becse 16:40
Subotica Trans Szabadka Horgos 17:35
Bečejprevoz Ada Felsőhegy 18:50
Lasta Belgrád Újvidék 19:00
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 19:35
Severtrans Senta Csóka 19:55
Severtrans Senta Újvidék Becse 05:00
Lasta Belgrád Újvidék 05:30
Severtrans Senta Topolya Felsőhegy 05:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.