Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Opstina - Aleksinac (RS)

Tihomira Đorevića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Aleksinacki Rudnik Zitkovac kod Aleksinca 05:29
Niš ekspres Nis Donji Komren 06:07
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 06:12
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 06:44
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 06:47
Niš ekspres Bradarac kod Aleksinca Aleksinacki Rudnik 06:48
Niš ekspres Bovan kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 06:52
Niš ekspres Razanj Donji Komren 07:02
Sokoprevoz Sokobanja Kraljevo kod Aleksinca 07:06
Niš ekspres Aleksinacki Rudnik 07:18
Niš ekspres Vakup 07:23
Niš ekspres Nis Donji Komren 07:38
Banbus Nis Kraljevo kod Aleksinca 07:46
Banbus Sokobanja Donji Komren 09:36
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 09:40
Niš ekspres Sokobanja Nis 10:17
Banbus Nis Kraljevo kod Aleksinca 10:46
Sokoprevoz Sokobanja Kraljevo kod Aleksinca 11:56
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 11:57
Niš ekspres Leskovac Nis 12:08
Niš ekspres Razanj Vrtiste 12:12
Niš ekspres Vakup 12:19
Banbus Sokobanja Donji Komren 12:26
Niš ekspres Aleksinacki Rudnik Zitkovac kod Aleksinca 12:43
Niš ekspres Razanj Donji Komren 13:12
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.