Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Opstina - Aleksinac (RS)

Tihomira Đorevića 19
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Sokobanja Donji Komren 09:36
Sokoprevoz Zitkovac kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 09:40
Niš ekspres Sokobanja Nis 10:17
Banbus Nis Kraljevo kod Aleksinca 10:46
Banbus Sokobanja Velika Plana 11:07
Sokoprevoz Sokobanja Kraljevo kod Aleksinca 11:56
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 11:57
Niš ekspres Leskovac Nis 12:08
Niš ekspres Razanj Aleksinacki Rudnik 12:12
Banbus Sokobanja Donji Komren 12:26
Niš ekspres Razanj Aleksinacki Rudnik 13:12
Niš ekspres Aleksinacki Rudnik 13:45
Banbus Sokobanja Donji Komren 14:16
Niš ekspres Boboviste Aleksinacki Rudnik 14:19
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 14:22
Niš ekspres Nis Donji Komren 14:29
Banbus Belgrád Velika Plana 14:33
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 14:51
Niš ekspres Vakup 15:24
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 15:42
Niš ekspres Rutevac Aleksinacki Rudnik 15:48
Niš ekspres Nis Aleksinacki Rudnik 15:53
Banbus Nis Kraljevo kod Aleksinca 15:54
Niš ekspres Razanj Aleksinacki Rudnik 16:12
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 16:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.