Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - naplatna rampa - Árpatarló (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Semberija Transport Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:05
Lastra Sarajevo Belgrád 08:58
Lasta Újvidék Kamanc 09:03
Drinatrans Belgrád Sabac 09:30
Lasta Tuzla Sabac 09:51
Boksit Belgrád Sabac 10:00
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 10:25
BS Tours Sarajevo Sabac 10:58
Lastra Doboj Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:00
Centrotrans Sarajevo Sabac 12:30
Transprodukt Sarajevo Sabac 12:30
KOOP Tuzla Belgrád Sabac 14:39
Lasta Valjevo Kamanc 14:57
KOOP Tuzla Tuzla Sabac 15:21
Lastra Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:30
Boksit Vlasenica Sabac 16:00
Lasta Doboj Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:00
Drinatrans Sekovici Sabac 16:40
Centrotrans Belgrád Sabac 16:45
Transprodukt Belgrád Sabac 16:45
BS Tours Belgrád Sabac 18:01
Lastra Lazarevac Belgrád 19:02
Lastra Sarajevo Belgrád 08:58
Lasta Újvidék Kamanc 09:03
Drinatrans Belgrád Sabac 09:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.