Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Batocina (RS)

Kralja Petra I bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Szabadka Belgrád 05:15
Pupd Janjušević Vranje Nis 06:00
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Botunje 06:38
Pupd Janjušević Kragujevac Botunje 07:02
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 07:03
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 07:26
Pupd Janjušević Belgrád 07:35
Autoprevoz Čačak Pozarevac Kragujevac 08:40
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 08:45
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 09:36
Pupd Janjušević Belgrád 09:45
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varosica 09:50
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 10:46
Pupd Janjušević Belgrád 11:00
Lasta Kragujevac Lapovo Varosica 11:35
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 12:06
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 13:45
Arriva Litas Pozarevac Svilajnac 14:17
Lasta Belgrád Lapovo Varosica 14:25
Pupd Janjušević Lapovo Varosica 15:25
Simplon Lebane Nis 15:35
Simplon Vlasotince Leskovac 15:35
Autoprevoz Čačak Uzice Kragujevac 15:42
Pupd Janjušević Despotovac Svilajnac 15:58
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varosica 17:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.