Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Batocina (RS)

Kralja Petra I bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varosica 13:35
Lasta Belgrád Lapovo Varosica 14:25
Pupd Janjušević Lapovo Varosica 15:25
Simplon Lebane Nis 15:35
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varosica 17:05
Unacop Belgrád 17:10
Pupd Janjušević Kragujevac 17:20
Pupd Janjušević Lapovo Varosica 18:25
Lasta Kragujevac Belgrád 18:35
Pupd Janjušević Kragujevac Nis 20:20
Unacop Kragujevac 21:05
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 21:20
Pupd Janjušević Kragujevac 22:35
Pupd Janjušević Újvidék Belgrád 04:40
Lasta Szabadka Belgrád 05:15
Pupd Janjušević Vranje Nis 06:00
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Botunje 06:38
Pupd Janjušević Kragujevac Botunje 07:02
Goran Leskovac Belgrád 07:15
Pupd Janjušević Belgrád 07:35
Pupd Janjušević Kragujevac Lapovo Varosica 09:50
Nernex Szabadka Belgrád 10:15
Pupd Janjušević Belgrád 11:00
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 11:07
Lasta Kragujevac Lapovo Varosica 11:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.