Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (auto-put) - Belgrád (RS)

E75 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 14:06
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 14:06
Lasta Novi Pazar Kraljevo 14:10
Auto Kodeks Arandelovac Mladenovac 14:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:10
Moto Boem Trans Zajecar Zvezdan 14:27
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:30
Lasta Smederevo Bolec 14:38
Unacop Kragujevac Niksic kod Batocine 14:40
Presto Pirot Bela Palanka 14:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:45
Lasta Smederevo Bolec 14:53
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 14:57
Darkom Zagubica Pozarevac 14:57
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:00
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 15:06
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:10
Lasta Smederevo Bolec 15:18
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:20
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:20
Arriva Litas Pozarevac 15:22
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:30
Maxibus Vrnjacka Banja 15:31
Lasta Sopot Mali Požarevac 15:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.