Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (auto-put) - Belgrád (RS)

E75 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Vranje Vladicin Han 13:07
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 13:07
Globus Resavica Velika Plana 13:08
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 13:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:15
Lasta Arandelovac Mladenovac 13:21
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 13:25
Lasta Smederevo Vodanj 13:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:30
Kolašin Prevoz Lapovo Varosica 13:31
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:35
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:45
Lasta Smederevo Bolec 13:48
Nikolić Prevoz Zajecar Metovnica 13:52
Tandems Partes 13:52
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Trstenik 13:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:55
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 13:55
Arriva Litas Zagubica Pozarevac 13:57
Lasta Smederevska Palanka Umcari 14:06
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 14:06
Lasta Novi Pazar Kraljevo 14:10
Auto Kodeks Arandelovac Mladenovac 14:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 14:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.