Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Autokomanda (auto-put) - Belgrád (RS)

E75
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:25
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:30
Frenki Komerc Svilajnac 08:31
Lasta Smederevska Palanka Glibovac 08:40
Auto Kodeks Mladenovac Pancsova 08:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:55
Arriva Litas Donji Milanovac Pozarevac 09:06
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 09:07
Bobivit GMB Trstenik 09:10
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:10
Lasta Arandelovac Mladenovac 09:21
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:30
Lasta Smederevo Bolec 09:38
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:40
Eurocompass Krusevac Stalac 09:47
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:00
Auto Kodeks Arandelovac Mladenovac 10:10
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:15
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:20
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.