Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Banjica - Riste Stefanovica - Belgrád (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Parcani Beli Potok kod Beograda 21:15
Banbus Pinosava Beli Potok kod Beograda 21:15
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 21:17
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 21:20
GSP Beograd Ripanj Beli Potok kod Beograda 21:20
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 21:20
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 21:26
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 21:27
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 21:40
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 21:40
GSP Beograd Popovic Beli Potok kod Beograda 21:45
Lasta Sopot Beli Potok kod Beograda 21:45
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 21:48
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 21:50
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 21:58
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 22:00
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 22:00
GSP Beograd Ripanj Beli Potok kod Beograda 22:05
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 22:20
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 22:20
Banbus Pinosava Beli Potok kod Beograda 22:25
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 22:25
GSP Beograd Popovic Beli Potok kod Beograda 22:30
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 22:30
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 22:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.