Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Novi Beograd - Studentski grad (Tosin bunar) - Belgrád (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
GSP Beograd Surcin 14:34
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 14:34
Lasta Donji Tovarnik Zimony (Beograd) 14:45
Lasta Brestac Petrovcic 14:45
Duga Loznica Sabac 15:10
GSP Beograd Ugrinovci kod Beograda 15:19
Master Bus Árpatarló Kraljevci 15:19
Sirmiumbus Calma Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:19
Lasta Obrez kod Pecinaca Petrovcic 15:30
Mačva Expres Badovinci Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:30
Raketa AB Novo Selo kod Loznice 15:34
Banbus Krupanj Jevremovac 15:54
Lasta Zimony (beograd) Petrovcic 16:00
Mačva Expres Bogatic Macvanska Mitrovica 16:05
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 16:15
GSP Beograd Surcin 16:19
Lasta Sremski Mihaljevci Zimony (Beograd) 16:22
GSP Beograd Ugrinovci kod Beograda 16:24
Duga Majur kod Sapca 16:29
Lasta Donji Tovarnik Petrovcic 16:45
Banbus Krupanj Sabac 16:52
Sirmiumbus Macvanska Mitrovica 17:09
Mačva Expres Salas Crnobarski Sabac 17:10
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 17:14
Auto Kodeks Arandelovac Markovac kod Mladenovca 17:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.