Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Bolec (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Ćurdić Ritopek Kaluderica 01:23
Ćurdić Belgrád Kaluderica 01:39
Lui Travel Begaljica Kaluderica 02:01
Ćurdić Ritopek Kaluderica 02:23
Lui Travel Lestane Zaklopača kod Beograda 02:52
Lui Travel Grocka Zaklopača kod Beograda 03:08
Lui Travel Belgrád Kaluderica 03:41
GSP Beograd Begaljica Kaluderica 04:31
GSP Beograd Belgrád Kaluderica 04:49
GSP Beograd Begaljica Kaluderica 04:51
GSP Beograd Begaljica Kaluderica 05:07
GSP Beograd Belgrád Kaluderica 05:19
Lasta Belgrád Zaklopača kod Beograda 05:19
GSP Beograd Begaljica Kaluderica 05:21
Lasta Belgrád Kaluderica 05:28
GSP Beograd Belgrád Kaluderica 05:33
GSP Beograd Begaljica Kaluderica 05:34
Lasta Belgrád Zaklopača kod Beograda 05:44
GSP Beograd Belgrád Kaluderica 05:46
GSP Beograd Begaljica Kaluderica 05:48
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Zaklopača kod Beograda 05:50
Lasta Belgrád Kaluderica 05:50
Lasta Smederevo Zaklopača kod Beograda 05:56
GSP Beograd Belgrád Kaluderica 05:59
GSP Beograd Begaljica Kaluderica 06:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.