Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Bor (RS)

Moše Pijade 170
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Donja Bela Reka kod Bora Slatina kod Bora 14:20
Bortravel Krivelj 14:29
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 14:42
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 14:47
Bortravel Brestovac kod Bora 15:12
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 15:17
Bortravel Brestovac kod Bora 15:29
Arriva Litas Laznica Zabari 15:36
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:36
Bortravel Zajecar 15:36
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:47
Bortravel Seliste (sarbanovac) Brestovac kod Bora 15:47
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 15:48
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:48
Bortravel Bucje kod Bora Ostrelj 15:49
Bortravel Gornjane Krivelj 15:55
Bortravel Krivelj 15:55
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:02
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:02
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 17:32
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 18:02
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 19:32
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 20:02
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 20:02
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) Brestovac kod Bora 21:32
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.