Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Brestovac kod Bora (RS)

R37 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Maxa Tours Bor Seliste (Sarbanovac) 21:42
Bortravel Belgrád Boljevac 04:45
Euro Lin Belgrád Jagodina 05:08
Maxa Tours Zajecar Seliste (Sarbanovac) 05:36
Bortravel Bor Valakonje 05:59
ATP Dejan Sumrakovac Sarbanovac kod Bora 06:49
AS Turs Sokobanja Boljevac 07:08
Bortravel Vrnjacka Banja Krusevac 07:15
Bortravel Boljevac Valakonje 07:52
ATP Dejan Bor Sarbanovac kod Bora 08:09
Moto Boem Trans Nis Donja Vrezina 08:11
Bortravel Belgrád Boljevac 09:01
Maxa Tours Bor Seliste (Sarbanovac) 09:37
ATP Dejan Sumrakovac Sarbanovac kod Bora 10:04
ATP Dejan Bor Sarbanovac kod Bora 11:29
ATP Dejan Sumrakovac Sarbanovac kod Bora 11:50
Maxa Tours Zajecar Seliste (Sarbanovac) 12:41
ATP Dejan Bor Sarbanovac kod Bora 12:54
Bortravel Bor Valakonje 13:44
AS Turs Bor Boljevac 13:47
Euro Lin Bor Jagodina 14:37
ATP Dejan Sumrakovac Sarbanovac kod Bora 14:52
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zajecar 14:58
Bortravel Boljevac Valakonje 15:52
Bortravel Bor Boljevac 16:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.