Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Brestovac kod Bora (RS)

R37 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Bor 07:31
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) 07:43
Bortravel Boljevac Valakonje 07:52
Bortravel Seliste (sarbanovac) Sarbanovac kod Bora 07:57
Bortravel Zlot Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) 07:58
Bortravel Metovnica 08:00
Bortravel Zlot 08:00
Bortravel Bor Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) 08:58
Bortravel Belgrád Boljevac 09:01
Maxa Tours Bor Seliste (Sarbanovac) 09:37
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) 09:45
Bortravel Bor 10:11
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) 10:13
Bortravel Bor Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) 11:31
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) 11:45
Bortravel Bor 12:11
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) 12:45
Bortravel Borsko Jezero (brestovac kod Bora) Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) 13:13
Bortravel Bor 13:31
Bortravel Bor Sarbanovac kod Bora 13:38
Bortravel Bor Valakonje 13:44
Bortravel Bor 13:45
Bortravel Bor Brestovacka Banja (Brestovac kod Bora) 13:54
Bortravel Brestovacka Banja (brestovac kod Bora) 14:00
Bortravel Bor 14:09
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.