Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Brestovac kod Leskovca (RS)

Trg slobode 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Leskovac Belotinac 18:38
ASP Jugotrans Nis Belotinac 18:45
Niš ekspres Lebane Belotinac 19:00
Niš ekspres Nis Belotinac 19:02
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pecenjevce 19:34
Simplon Vlasotince Leskovac 19:38
Niš ekspres Leskovac Belotinac 19:38
ASP Jugotrans Leskovac Pecenjevce 20:05
Niš ekspres Dukat kod Gadzinog Hana Belotinac 20:21
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 20:23
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pecenjevce 20:28
ASP Jugotrans Nis Belotinac 20:38
Niš ekspres Leskovac Belotinac 20:38
Niš ekspres Nis Belotinac 20:52
ASP Jugotrans Leskovac Pecenjevce 21:05
Simplon Grdelica Leskovac 21:43
Simplon Medvedja Lebane 21:43
Niš ekspres Leskovac Belotinac 22:08
ASP Jugotrans Donje Brijanje Pecenjevce 23:00
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Belotinac 00:29
ASP Jugotrans Leskovac Pecenjevce 04:47
ASP Jugotrans Leskovac Pecenjevce 04:50
Niš ekspres Nis Belotinac 05:30
ASP Jugotrans Leskovac Pecenjevce 05:45
Niš ekspres Nis Belotinac 06:02
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.