Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cicevac (RS)

Karađorđeva 136
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Božur-021 Újvidék Belgrád 05:20
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 05:40
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Stalac 06:05
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 06:10
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 06:55
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Krusevac 07:05
Vulović Transport Nis Krusevac 08:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 08:55
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 09:20
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 10:10
Dumeco Belgrád Krusevac 11:20
Niš ekspres Nis Krusevac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 11:40
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:40
Lasta Rudare kod Kursumlije Krusevac 12:15
Jugoprevoz Kruševac Belgrád 12:25
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 14:20
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:35
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 15:35
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:35
Gameks Krusevac Aleksinac 16:25
Božur-021 Krusevac Belgrád 16:40
Jugoprevoz Kruševac Belgrád 16:55
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 17:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.