Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cicevac (RS)

Karađorđeva 136
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 15:30
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 15:35
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:35
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 15:40
Jugoprevoz Kruševac Vitosevac Pojate 16:20
Gameks Krusevac Aleksinac 16:25
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Krusevac 16:35
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 16:55
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Stalac 17:05
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 17:10
Jugoprevoz Kruševac Brus Krusevac 17:10
Kondor Nis Krusevac 17:20
Jugoprevoz Kruševac Belgrád 17:55
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 18:40
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 18:40
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:05
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 19:25
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 19:35
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 20:10
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Stalac 21:00
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 21:50
Niš ekspres Nis Krusevac 21:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 22:10
Euro Lin Paracin Pojate 22:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.