Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cicevac (RS)

Karađorđeva 136
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 18:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 18:50
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 19:05
Jugoprevoz Kruševac Skorica Pojate 19:20
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 19:25
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 19:35
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 19:40
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 20:10
Euro Lin Paracin Pojate 20:15
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Stalac 21:00
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Stalac 21:40
Niš ekspres Nis Krusevac 21:50
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 21:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 22:10
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalac 22:10
Euro Lin Paracin Pojate 22:15
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 22:40
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Stalac 22:40
Auto Kodeks Plus Újvidék Belgrád 05:20
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Stalac 05:40
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 05:40
Jugoprevoz Kruševac Belgrád 05:55
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Stalac 06:05
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 06:10
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalac 06:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.