Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Župski put - Citluk kod Krusevca (RS)

Cara Lazara 415
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Krusevac 07:38
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Vitkovo 07:41
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Pepeljevac kod Krusevca 07:51
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 08:05
Jugoprevoz Kruševac Globoder Kosevi 08:27
Jugoprevoz Kruševac Pasjak kod Krusevca Krusevac 08:32
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Vitkovo 08:56
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Vitkovo 09:04
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kosevi 09:17
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Krusevac 09:48
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Krusevac 09:50
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Krusevac 10:08
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Krusevac 10:48
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Krusevac 10:50
Jugoprevoz Kruševac Sebecevac Pepeljevac kod Krusevca 10:54
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Vitkovo 10:56
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Vitkovo 11:04
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Krusevac 11:08
Jugoprevoz Kruševac Globoder Kosevi 11:28
Jugoprevoz Kruševac Globoder Kosevi 11:28
Jugoprevoz Kruševac Kosevi Krusevac 11:48
Jugoprevoz Kruševac Veliko Golovode Krusevac 11:50
Jugoprevoz Kruševac Mackovac kod Krusevca Kosevi 11:53
Jugoprevoz Kruševac Parunovac Krusevac 12:08
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Pepeljevac kod Krusevca 12:16
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.