Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Crvena Jabuka kod Uba (RS)

Crvena jabuka bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Golub Transport 2013 Zvecka Stubline 20:13
Lasta Belgrád Umka 20:45
Strela Ub Belgrád Umka 04:35
Strela Ub Belgrád Obrenovac 06:26
Europa Bus Belgrád Umka 06:26
Šampion M&CO Novi Banovci Zvecka 06:41
Šampion M&CO Novi Banovci Obrenovac 06:41
Strela Ub Ub Umka 07:03
Lasta Belgrád Umka 08:30
Strela Ub Ub Umka 09:05
Europa Bus Divcibare Umka 10:04
Strela Ub Belgrád Umka 10:37
Lasta Valjevo Umka 11:40
Strela Ub Belgrád Umka 12:05
Europa Bus Valjevo Umka 13:04
Europa Bus Belgrád Umka 13:26
Strela Ub Ub Umka 13:35
Strela Ub Belgrád Umka 14:05
Lasta Belgrád Umka 14:20
Golub Transport 2013 Ub Stubline 14:42
Golub Transport 2013 Zvecka Stubline 15:08
Lasta Belgrád Umka 15:20
Strela Ub Ub Umka 15:35
Strela Ub Belgrád Umka 16:15
Šampion M&CO Murgas Obrenovac 16:33
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.