Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Slavija - Cuprija (RS)

Kneza Miloša 154
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Euro Lin Jagodina 05:10
Kavim Jedinstvo Senje 06:59
Panonijabus Wurzburg Belgrád 08:15
Panonijabus Regensburg Belgrád 08:15
Panonijabus Hannover Belgrád 08:15
Panonijabus Bremen Belgrád 08:15
Panonijabus Dortmund Belgrád 08:15
Euro Lin Paracin Mijatovac 08:17
Euro Lin Jagodina 09:00
Euro Lin Jagodina 10:10
Euro Lin Paracin Mijatovac 10:17
Euro Lin Jagodina 11:00
Panonijabus Presevo Belgrád 11:15
Euro Lin Paracin Mijatovac 12:17
Panonijabus Presevo Belgrád 12:45
Panonijabus Presevo Belgrád 12:45
Euro Lin Jagodina 13:00
Euro Lin Paracin Mijatovac 14:17
Kavim Jedinstvo Senje 14:44
Euro Lin Jagodina 15:00
Euro Lin Paracin Mijatovac 16:17
Euro Lin Jagodina 16:25
Euro Lin Paracin Mijatovac 18:27
Euro Lin Paracin 18:35
Kavim Jedinstvo Senje 18:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.