Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Duvaniste (RS)

Zmaja od Noćaja 9
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Jarak Sabac 19:28
Raketa AB Loznica Sabac 19:28
Raketa AB Loznica Sabac 19:38
Duga Sabac Majur kod Sapca 19:38
Duga Prnjavor kod Sapca Majur kod Sapca 19:45
Raketa AB Újvidék Sabac 20:16
Duga Bela Reka Majur kod Sapca 20:37
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 20:46
Duga Belgrád Sabac 20:47
Raketa AB Loznica Sabac 21:23
Raketa AB Loznica Sabac 21:33
Duga Loznica Lesnica kod Loznice 22:10
Banbus Krupanj Umka 23:15
Duga Sabac Majur kod Sapca 05:10
Mačva Expres Újvidék Sabac 05:45
Duga Sabac Majur kod Sapca 05:58
Duga Sabac Majur kod Sapca 06:20
Duga Loznica Sabac 06:50
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 07:08
Banbus Belgrád Sabac 07:14
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 07:33
Raketa AB Belgrád Sabac 07:42
Duga Lesnica kod Loznice Majur kod Sapca 07:44
Duga Prnjavor kod Sapca Majur kod Sapca 07:45
Duga Loznica Lesnica kod Loznice 08:08
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.