Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Zeleznicka - Fényberek (RS)

Železnička 152
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Master Bus Klenak Nyékinca 14:54
Raketa AB Bajina Basta Sabac 15:00
Mačva Expres Belgrád Sabac 15:00
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 15:05
Šidexpres Újvidék Árpatarló 15:08
Lasta Valjevo Sabac 15:15
Sirmiumbus Ürög Herkóca 15:23
KOOP Tuzla Tuzla Sabac 15:42
Raketa AB Belgrád Sabac 15:43
Duga Jarak Sabac 15:43
Boksit Zvornik Sabac 15:47
Mega Bus 014 Valjevo Sabac 15:55
Duga Loznica Sabac 16:05
Mačva Expres Sabac Árpatarló 16:17
Sirmiumbus Sabac Herkóca 16:18
Duga Ljubovija Sabac 16:30
Mačva Expres Újvidék Jarak 16:45
Banbus Krupanj Sabac 16:45
Banbus Belgrád Sabac 16:55
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 17:05
Lastra Ljubovija Sabac 17:24
Lastra Ljubovija Sabac 17:41
Raketa AB Belgrád Sabac 17:43
Banbus Krupanj Sabac 17:45
Raketa AB Újvidék Sabac 17:48
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.