Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Zeleznicka - Fényberek (RS)

Železnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Master Bus Grabovci Jarak 22:47
Duga Belgrád Jarak 04:13
Raketa AB Belgrád Jarak 05:14
Mis Miki Turs Sabac 05:57
Duga Loznica Sabac 06:15
Sirmiumbus Ürög Herkóca 06:23
Master Bus Árpatarló Jarak 06:42
Duga Belgrád Sabac 06:45
Master Bus Grabovci Jarak 06:52
Mis Miki Turs Sabac 07:07
Banbus Belgrád Sabac 07:55
Raketa AB Belgrád Sabac 08:13
Raketa AB Sabac Jarak 08:13
Raketa AB Belgrád Jarak 08:14
Raketa AB Ljubovija Sabac 08:15
Duga Belgrád Sabac 08:15
Lasta Újvidék Sabac 08:45
Boksit Újvidék Sabac 08:48
Banbus Belgrád Sabac 08:50
Sirmiumbus Sabac Herkóca 08:53
Mačva Expres Bogatic Sabac 08:55
Lastra Belgrád Sabac 09:09
Sirmiumbus Ürög Herkóca 09:38
Lastra Ljubovija Sabac 09:41
Duga Loznica Sabac 09:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.