Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Fodor dűlő - Horgos (RS)

R100 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Magyarkanizsa Palics 17:02
Subotica Trans Szabadka Magyarkanizsa 17:04
Enka Putnički Kispiac Királyhalom 17:27
Subotica Trans Magyarkanizsa Palics 18:22
Subotica Trans Szabadka Zenta 18:23
Enka Putnički Kishomok Királyhalom 18:24
Enka Putnički Királyhalom 18:48
Subotica Trans Szabadka Palics 19:35
Subotica Trans Törökkanizsa Magyarkanizsa 19:49
Subotica Trans Magyarkanizsa Palics 20:25
Subotica Trans Szabadka Magyarkanizsa 21:01
Subotica Trans Szabadka Palics 21:35
Subotica Trans Szabadka Palics 05:12
Subotica Trans Magyarkanizsa Palics 06:24
Subotica Trans Magyarkanizsa Palics 07:11
Subotica Trans Szabadka Palics 07:17
Subotica Trans Szabadka Palics 08:28
Subotica Trans Törökkanizsa Magyarkanizsa 10:28
Subotica Trans Szabadka Magyarkanizsa 12:04
Subotica Trans Törökkanizsa Magyarkanizsa 12:06
Subotica Trans Magyarkanizsa Palics 13:11
Subotica Trans Szabadka Magyarkanizsa 13:29
Subotica Trans Szabadka Palics 14:33
Subotica Trans Becse Zenta 14:41
Subotica Trans Törökkanizsa Magyarkanizsa 16:57
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.