Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom zdravlja - Jajinci (Beograd) (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:12
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 15:17
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:18
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:19
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:19
Lasta Sopot Beli Potok kod Beograda 15:19
GSP Beograd Beli Potok kod Beograda Rakovica selo (Beograd) 15:21
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 15:22
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 15:22
GSP Beograd Ripanj Beli Potok kod Beograda 15:24
Lasta Vrcin Beli Potok kod Beograda 15:26
Banbus Pinosava Beli Potok kod Beograda 15:29
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 15:31
Lasta Mala Ivanca Beli Potok kod Beograda 15:31
GSP Beograd Belgrád Rakovica selo (Beograd) 15:33
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 15:37
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 15:39
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:42
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:43
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:43
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 15:44
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 15:46
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 15:46
Lasta Stojnik kod Sopota Beli Potok kod Beograda 15:46
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 15:49
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.