Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom zdravlja - Jajinci (Beograd) (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Beli Potok kod Beograda 18:50
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 18:52
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 18:56
GSP Beograd Beli Potok kod Beograda Rakovica selo (Beograd) 18:59
Banbus Pinosava Beli Potok kod Beograda 18:59
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:02
Lasta Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:04
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 19:07
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 19:09
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 19:09
GSP Beograd Ripanj Beli Potok kod Beograda 19:09
GSP Beograd Belgrád Rakovica selo (Beograd) 19:12
GSP Beograd Popovic Beli Potok kod Beograda 19:14
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:14
GSP Beograd Pinosava Beli Potok kod Beograda 19:15
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:22
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:27
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:27
GSP Beograd Glumcevo Brdo (barajevo) Beli Potok kod Beograda 19:29
GSP Beograd Beli Potok kod Beograda Rakovica selo (Beograd) 19:30
Banbus Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:40
GSP Beograd Zuce Beli Potok kod Beograda 19:41
GSP Beograd Belgrád Rakovica selo (Beograd) 19:42
GSP Beograd Belgrád Beli Potok kod Beograda 19:42
Lasta Mala Ivanca Beli Potok kod Beograda 19:46
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.