Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Jasika (RS)

Milunke Savić bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Krusevac Rekovac 19:37
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 20:10
Jugoprevoz Kruševac Donji Krcin Lazarica 20:35
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Lazarica 23:25
Pupd Janjušević Kragujevac Rekovac 05:16
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Trstenik 05:41
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Lazarica 06:20
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Varvarin 06:21
Pupd Janjušević Krusevac Varvarin 08:53
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Trstenik 09:09
Pupd Janjušević Kragujevac Varvarin 13:37
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 15:25
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Varvarin 15:49
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Lazarica 16:55
Pupd Janjušević Krusevac Rekovac 19:37
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 20:10
Jugoprevoz Kruševac Donji Krcin Lazarica 20:35
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Lazarica 23:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.